Stoffel Vandoorne kijkt reikhalzend uit naar de samenwerking tussen McLaren en Renault. Toch betreurt de Belg dat de eerdere samenwerking met Honda helaas moest uitlopen op een fiasco. Hij vertelt hierover in zijn column op Motorsport.com.
'Laat ik beginnen om te zeggen dat ik het heel jammer vind dat het niet heeft gewerkt met Honda', stelt de Belgische coureur van McLaren. 'Het was beter geweest voor beide partijen als het gewoon was gelukt.
'Toch vind ik het ook heel leuk dat het team volgend jaar gaan samenwerken met Renault', vervolgt Vandoorne. 'Het is goed voor McLaren, het is goed voor Renault en de Formule 1. Het zal zorgen voor nieuwe motivatie binnen het team en een grote stap voorwaarts voor het nieuwe seizoen. Tot die tijd zullen we gewoon samen werken met Honda. Er zijn nog zes races en ik wil het beste ervan maken.' (McLaren Media)