Verstappen niet vergevingsgezind: 'Hij kan hem een keer terugverwachten'

Max Verstappen
zaterdag, 15 april 2017 om 20:13De Telegraaf
standaardfoto f1maxjpg
Max Verstappen is even helemaal klaar met Felipe Massa. De 19-jarige Nederlander kon door Massa niet voluit in de laatste ronde van de kwalificatie. Hij dook ineens op voor Verstappen, die daardoor langer in zijn één moest blijven rijden en zijn banden niet meer op temperatuur kreeg voor de laatste ronde.
Verstappen, die Massa bij Sky 'my little friend' noemt, heeft de Braziliaan nog niet vergeven. 'Hij kan hem een keer terugverwachten', heeft Max gezegd volgens De Telegraaf-journalist Frank Woestenburg.
Tegenover Motorsport.com geeft Verstappen meer tekst en uitleg over de actie van Massa. 'Ik zat achter Lewis Hamilton en we waren ons gewoon aan het voorbereiden op onze ronde, toen bij het ingaan van de laatste bocht Felipe Massa ineens voor me dook en vervolgens bijna stil ging staan. Achter ons was een groot gat, dus ik had zoiets van: ‘Waarom zou je dit doen?’ Vervolgens moest ik de hele laatste bocht in de eerste versnelling blijven om een gat tussen ons te laten vallen.'
De invloed van Massa was volgens Verstappen groot. 'Dat heeft uiteindelijk mijn ronde verpest, omdat mijn banden koud waren geworden. Ik had een hele slechte exit uit de laatste bocht en dat was het dan. Bij is de temperatuur in de banden te laag, waardoor je overstuur hebt en zo beïnvloedt zoiets je hele ronde. Dat was een beetje jammer.'
Geen respect
De actie van de coureur van Williams getuigt volgens Max voor een gebrek aan respect. 'Ik vind dat we respect voor elkaar moeten hebben en elkaar genoeg ruimte moeten geven in plaats van dat je je voor de laatste bocht nog tussen probeert te wurmen. Maar het is zoals het is. Ik kan er niets meer aan veranderen', aldus Verstappen, die het gesprek met Massa niet aan zal gaan. 'Hij is een Braziliaan, dus er valt niet veel te bespreken.' (foto: Red Bull Content Pool)
 Wedden op de Grand Prix van Bahrein? Ontvang 2.20 keer je inzet Als Stoffel Vandoorne de finish haalt.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading