Twee maanden geleden maakte
Mercedes bekend dat Elliott en Allison van positie ging wisselen. Het betekende dat Allison per direct terugkeerde in de rol van technisch directeur bij het Duitse team. De Brit houdt zich bezig met de plannen voor dit seizoen en voor volgend seizoen. Allison is dit weekend de vertegenwoordiger van Mercedes tijdens de mediarondes en daar liet hij weten blij te zijn met zijn nieuwe rol.
'Ik geniet er zeker van', vertelde Allison aan
F1TV, geciteerd door
PlanetF1.com toen hem werd gevraagd naar zijn terugkeer als technisch directeur. 'Ik denk dat het misschien een beetje overdreven is om te zeggen dat ik de plannen in gang zet. Ik werk nauw samen met mijn collega's en we maken plannen voor wat we dit jaar meenemen naar het circuit, en hetzelfde geldt voor wat we voor volgend jaar willen doen.'
Mercedes zette in Barcelona een flinke stap voorwaarts en passeerde Aston Martin, dankzij de podiumplaatsen van
Lewis Hamilton en
George Russell, in het constructeurskampioenschap. Allison is benieuwd wat er nog meer in het vat zit voor Mercedes. 'We hebben net de persconferentie gehad en ik probeerde uit te drukken wat een sensatie het is, als je met jouw collega's een idee hebt hoe die reis eruit moet komen te zien', doelt Allison op de plannen voor de komende jaren. 'Het is een beetje zoals wachten op Kerstmis. Je kunt niet wachten tot het weer zover is en het is heel opwindend', aldus Allison.