Ondertussen in F1 | Norris viert contractverlenging in Woking

Formule 1
zondag, 30 augustus 2026 om 22:01
lando-norris-mclaren-gp-nederland-2026-zondag-andrea-stella-oscar-piastri

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Tussen al het belangrijke nieuws kun je best eens wat dingetjes missen. Geen nood, F1Maximaal.nl houdt je in de rubriek Ondertussen in de F1 op de hoogte van alle zin en onzin uit de wereld der Formule 1.

Norris viert contractverlenging in Woking

Lando Norris heeft zich voor nog eens een paar jaar verbonden aan McLaren. De Brit tekende recent een contract tot en met 2030, toevalligerwijs kort nadat hij zijn tweede zege van 2026 pakte. Er viel dus flink wat te vieren in Woking, waar de fabriek van het team staat. Norris legt het moment zelf vast met zowel zijn bokalen als een grote groep aanwezigen.

McLaren brengt eerbetoon aan oprichter

McLaren heeft op sociale media een eerbetoon gebracht aan de oprichter van het team. "Vandaag herdenken we onze oprichter Bruce McLaren. Zijn nalatenschap en visie blijft ons elke dag inspireren." Bruce McLaren werd geboren op 30 augustus 1937.

Verstappen brengt ode aan de marshals van GP Nederland

De laatste race op het circuit van Zandvoort zit erop, en dat betekent dat het tijd is om terug te blikken. Verstappen.com komt met een ode aan de marshals van het circuit, die ook altijd voor spektakel zorgen.

Enorme klap van Verstappen in beeld gebracht

Max Verstappen is aan het einde van de openingsronde in Zandvoort uitgevallen met een harde crash op een opdrogende baan. De Nederlander raakte de nog natte lijn in de laatste bocht in en mocht van geluk spreken dat hij niet werd geraakt door andere coureurs en dat hij ongedeerd kon uitstappen. De beelden van de crash vind je in de onderstaande Tweet.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading