Daniel Ricciardo gaat bij McLaren niet zorgen voor een 'comedy show' samen met Lando Norris. De Australiër komt naar het team om de auto te verbeteren en om resultaten te boeken.
Ricciardo komt over van Renault en zal aankomend seizoen het team vormen met de 21-jarige Norris. Naast het feit dat het een zeer talentvol team is, is het ook één van de meest opmerkelijke rijdersduo's. In het verleden hebben de twee joviale coureurs namelijk al voor veel hilarische momenten gezorgd.
Ondanks dat wil Ricciardo nu orde op zaken stellen en serieus te werk gaan bij zijn nieuwe team. In gesprek met Sky Sports F1 vertelt hij over zijn plannen: 'Het wordt geen comedy show.'
'Ik kom naar McLaren om resultaten te boeken en om de auto te verbeteren. Mijn persoonlijkheid zal niet veranderen, dus ik denk wel dat ik leuk vind wat ik doe, maar ik ga niet naar dit team om een soort hilarisch super duo te vormen.'
Ricciardo komt dit seizoen bij een McLaren dat in vorm is. Vorig seizoen werd het team uit het Britse Woking derde in het constructeurskampioenschap - hun hoogste klassering sinds 2012. Het team hoopt dit seizoen die ontwikkeling voort te zetten, nu ze met Mercedes-motoren gaan rijden in plaats van Renault.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties