
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleLe Mans-winnaar Richard Bradley denkt dat Max Verstappen nog moet laten zien dat hij kan doen wat de ware grootheden van de Formule 1 ook kunnen: winnen in inferieure bolides en een team naar de top brengen. Daarom denkt Bradley dat Verstappen de overstap naar Ferrari nog wel eens kan maken. De Le Mans-winnaar denkt dat Verstappen op dit moment een meteorische stijging doorgaat.
Verstappen heeft voor zijn eerste titel hard moeten werken. Het 2021-seizoen was een jaar in de Formule 1 die niemand snel gaat vergeten. Het kampioenschap werd pas bij de laatste race bepaald. In 2022 was daar geen sprake van, toen leek de Nederlander het kampioenschap met twee vingers in de neus binnen te slepen. Het lijkt erop dat dat in 2023 opnieuw gaat gebeuren. Bradley denkt dat Verstappen dan wel eens kan gaan zeggen dat hij Ferrari terug naar de top wil brengen, zoals Schumacher dat heeft gedaan. 'Het zou me niet verbazen', kaart Bradley aan bij On Track GP.
'Vooral als hij blijft winnen en hij zelfgenoegzaam wordt, en mensen beginnen te zeggen: Oh, is hij de beste aller tijden? Max is het type persoon dat zegt: oké, nou dan doe ik wat Schumacher deed. Ik breng Ferrari van een positie waarin ze niet konden winnen, naar het kampioenschap', denkt de Le Mans-winnaar. 'De reden waarom ik dit denk, is omdat Max op weg is naar grootsheid, dat kunnen we allemaal zien. Hij maakt een meteorische stijging door, hij is op dit moment dominant, hij heeft twee wereldkampioenschappen met Red Bull behaald, maar we hebben hem eigenlijk nog nooit zien doen wat de ware grootheden definieert.'
Verstappen nog niet op gelijke hoogte met Schumacher, Senna, en Hamilton
Ondanks dat Verstappen een vinger in de pap heeft bij Red Bull en het team aanzienlijk is verbeterd sinds de jonge Nederlander bij het team rijdt, denkt Bradley dat hij nog net niet op gelijkte hoogte staat met Schumacher, Senna, en Hamilton. 'En wanneer ik dat zeg, kijken we naar Schumacher, we kijken naar Senna, Hamilton, en het ene wat al deze mannen definieert, is dat ze in staat waren om te winnen in een ondermaatse auto en een fabrikant naar een positie te brengen waar ze op dat moment niet aan het winnen waren, maar dat ze hen weer daarheen konden brengen', zegt Bradley.
'Schumacher deed het met Ferrari, we hadden Senna toen hij bij Lotus was, we hadden Hamilton bij McLaren nadat de nieuwe regels werden ingevoerd in 2009, en natuurlijk met Mercedes', gaat de WEC-coureur verder. 'Terwijl Max precies doet wat hij moet doen in een heel, heel goed team en goede auto, denk ik dat hij zichzelf wil bewijzen. En hij wil laten zien dat hij één van de ware grootheden aller tijden is. En ik kan me voorstellen dat hij Ferrari in de komende jaren terug wil brengen naar de glorie die ze hadden met Schumacher.' Hoe dit precies gaat gebeuren, dat ziet Bradley nog niet voor zich, maar hij denkt Verstappen die overstap na vijf kampioenschappen wel zou willen maken.
'Red Bull heeft een perfecte start van het F1-seizoen 2023 gemaakt met zeven overwinningen uit zeven races, waarvan vijf naar Verstappen gingen. Zijn voorsprong in het wereldkampioenschap voor coureurs bedraagt nu al 53 punten ten opzichte van zijn teamgenoot Sergio Perez', sluit Bradley af. Het is voor nu in ieder geval zeker dat Verstappen Red Bull nog niet gaat verlaten. De Limburger heeft een contract tot en met 2028 en wint op dit moment vrijwel alles dat er te winnen valt. Ferrari won voor het laatst een race in Oostenrijk in 2022 en het laatste kampioenschap van Ferrari werd gewonnen in 2007.
Lees ook
Bij Shanna is de Formule 1 er met de paplepel ingegoten. In huize Lutgert is het autosport voor en autosport na. Naast de koningsklasse hield ze ook de verrichtingen van de Nederlanders in de Porsches, het WEC en de ELMS bij. Als voormalig adjunct-hoofdredacteur hield ze de lezers vanaf het circuit en ernaast op de hoogte van al het nieuws.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Mooi gesproken van Vasseur. Zet die Toos Eigendunk maar efskes op z'n plek. Spiegeltje spiegel aan de wand, wie ziet de volgende race Leclercs achterkant? Jij nep-goat, jij, die het zelf verkloot.
ZX12R06-11-2026 - Herbert is een gluiperd, glad als een aal en gifig als een slang. Zijn glimlach moet je wantrouwen. Zijn mes is zomaar getrokken en in jouw rug gestoken. Er zijn mooiere beesten op de aardkloot, heel veel mooiere.
ZX12R06-11-2026 - 😂😂
ZX12R06-11-2026 - Een terechte reprimande voor Lewis die de situatie naar zijn hand sprak maar zelf niet zuiver in deze race situatie was. Dit is een wijze aktie van Fred! De diva weet nu waar die staat en geen gluiperige werkwijze moet hanteren!
JeroenAarde06-11-2026 - Riekwijdte Wim, het stinkt wat hij schrijft.
ZX12R06-11-2026 - Hoog Russell, Kijk omhoog Russell anders kom je achterop...,
ZX12R06-11-2026 - 😂
peterheijnen3306-11-2026 - Net als dat ding wat zijn vriendin gebruikt?😜
ZX12R06-11-2026 - 😅😅BellaBenni06-11-2026
- Wow, niet alleen door je eigen teambaas op je plek gezet worden, maar dit mede ahv je allergrootste kwelgeest, is next level op je plek gezet worden. Vasseur laat hier duidelijk zien wie er vooral niét de baas is! Nou, kom er maar in Britse pers. 😛
peterheijnen3306-11-2026

















