
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleRobert Doornbos heeft in zijn column de start van Max Verstappen tijdens de Grand Prix van de Eifel geanalyseerd. Met name de weloverwogen manier waarop de Red Bull Racing-rijder de eerste bochtenreeks inging op de Nürburgring stemt Doornbos tevreden.
'Wat ik heel gaaf vind van Max dit jaar is hoe volwassen hij rijdt. Hij neemt die risico's maar hij bepaalt wel hoeveel risico hij wil nemen om toch op dat podium te komen', aldus het commentaar van Doornbos bij de beelden van die eerste hairpin-bocht.
Doornbos vervolgt: 'Richting bocht één, met Charles Leclerc aan de binnenkant, het heeft geen zin om hem dan te gaan knijpen. Ik vond het heel goed dat hij hem echt de ruimte liet om samen door die hairpin heen te komen.' Verstappen bood zijn Monegaskische rivaal de binnenbocht en bleef de Ferrari vervolgens met een betere exit voor.
Verstappen met inzicht
Dat inzicht ontwikkelt Verstappen steeds meer, ziet de Ziggo Sport-analist: 'Je moet dat inzicht wel hebben en durven weggeven want je wil ook niet als een watje door de eerste bocht. Dat vond ik een goede actie van Max.' Dat hij vervolgens de Mercedessen niet bij kon houden, is volgens de voormalig Red Bull-testrijder niet minder dan logisch. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)
Doornbos over de Grand Prix van de Eifel
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Jij niet? Ik ook niet hoor maar we hoeven niet alles te zien om te geloven toch.
Supermax-07-11-2026 - 👊🏼!!
Wim.v6307-11-2026 - Hahaha.. Lekker man!SennA07-11-2026
- Ik denk dat je er niet ver naast zit, bij een safety car zie ik P1 in de verte 😅
Wim.v6307-11-2026 - Dat ie ergens in de top vijf gaat eindigen is ondertussen heel 'normaal' voor Max op Interlagos, de vraag is echter? Op welke plek denk jij dat ie gaat finishen? Ik zeg; P2 achter Antonelli...SennA07-11-2026
- Eens. Gaat weer een mooie race worden.
ZX12R07-11-2026 - Niets leuker dan Max Verstappen die 2/3 van het veld voorbij trapt en alsnog een bedreiging vormt voor de kop. Go Max! 🔥
Wim.v6307-11-2026 - @Peter Nah, als je in het bezit bent van een wagenpark zoals Max, een salaris hebt die inmiddels de 100 miljoen per jaar passeert, je overal heen laat vliegen in je eigen privejet, en overal waar je komt, de deuren automatisch wordt geopend, kun je je afvragen in hoeverre die 'normaal' is gebleven, maar ik snap je punt...;)SennA07-11-2026
- @ZX12R Nah, ik heb niet de intie (meer) om Lewis hier af te zeiken maar dat klopt idd, en zodra die powerboost in de ban werd gedaan, was het ook snel over met al die makkelijke poles. Het ging mij meer om het feit dat ik er wel begrip voor op kan brengen. Inmiddels heeft Lewis zelf ook heel goed in de gaten dat deze hele circus maar om één persoontje draait...SennA07-11-2026
- Hoezo, wordt iedere monteur die wél mee gaat bij Kimi in de garage gezet? 😂
peterheijnen3307-11-2026














