F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
Prost: 'Verstappen heeft persoonlijkheid van staal'
Max Verstappen
door
Sjoerd Valkering
dinsdag, 31 januari 2017 om 9:20
door
Sjoerd Valkering
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op Google
Alain Prost
Sjoerd Valkering
Bekijk berichten van de auteur
loading
Populair F1-Nieuws
F1 in het kort | Red Bull verschijnt met speciale Ford-outfit in Austin
okt 19, 15:50
Verstappen zorgt voor kijkcijferrecord in GT-wereld: "Ongelooflijk natuurtalent"
okt 19, 10:45
Oud-coureur doet voorspelling over Verstappen: "Denk dat dit gaat lukken"
okt 19, 18:30
Ondertussen in F1 | Haas onthult speciale livery voor thuisrace
okt 19, 19:45
Verstappen trekt lessen uit eigen kindertijd: "Mijn dochter Lily begint het te merken"
okt 19, 11:35
F1TV-analist trekt conclusie over Red Bull: "Die lijken te zijn verdwenen"
okt 19, 21:52
Doornbos staat versteld: "Bijna telepathische communicatie tussen Lambiase en Verstappen"
okt 19, 9:47
Verstappen beseft dat zijn manier van denken ouderwets is: "Ik vind het een voordeel"
okt 19, 13:32
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Oud-coureur zag Red Bull instorten: "Ik dacht dat ze ten onder zouden gaan"
okt 20, 8:57
Verstappen moet zich steeds vaker terugtrekken: "Het is net een dierentuin"
okt 20, 8:40
Oud-teambaas vergelijkt Antonelli met Verstappen: "Niets brengt hem van zijn stuk"
okt 20, 8:00
F1TV-analist trekt conclusie over Red Bull: "Die lijken te zijn verdwenen"
okt 19, 21:52
Mooiste Verstappen-poles op een rijtje: "Toen dacht ik: hopelijk gaat dit goed"
okt 19, 20:15
Ondertussen in F1 | Haas onthult speciale livery voor thuisrace
okt 19, 19:45
Meer artikelen
Laatste reacties
DwightCouples
20-10-2026
Het zou zo maar kunnen zijn dat Antonelli een 'Piastri' is, die was vorig seizoen ook voorspeld als kampioen, maar kon het niet waarmaken. Door een falende Russel met veel pech staat hij nu waar hij is. Als zelfs aan een Hamilton met 7 titels nu wordt getwijfeld of het aan hem lag of aan de altijd snellere auto (hij wordt door Patrese hier niet genoemd...) dan is Antonelli na 1 titel niet meer dan 1x kampioen.
respectforALL
20-10-2026
"en bij Kimi is dat hetzelfde. Niets brengt hem van zijn stuk." Serieus? Ik vind hem zo nu en dan wel wat zenuwachtig op de radio.
RB23
20-10-2026
Kijk aan prachtig. Moet ook zeggen (al keek ik toen nog niet bewust) van de vroegere rijders waren inderdaad Schumacher Senna Lauda Haikinnen etc coureurs waar ik graag naar keek. Schumacher was zeker geen lieverdje en een topcoureur tegelijk. Hij kon waanzinnig goed rijden maar deed inderdaad alles binnen en buiten het boekje. Nadat hij gestopt was, is het respect bij mij voor hem toegenomen. De woorden van Olav Mol na de bewuste crash in Adelaide 1994 herinner ik nog: Het blijft een Duitser zei die. Dat van Mclaren eerste race in 1998 was legendarisch inderdaad. Ongekend en men dacht toen dat ze hun prestaties uit 1988 zouden overtreffen na het hele veld op een ronde
Supermax-
19-10-2026
Jaren 90 had ik een hekel aan Schumacher, maar rijden kon hij en zeker in de regen. Dus ik was meer een anti Schumacher kijker maar vond Damon Hill toen een mooie vent, en de Williams was toen een superauto. Vreselijk wat Senna toen overkwam maar sterk hoe Hill het in dat team op pakte. Ik vond het walgelijk hoe zijn voorwielophang om zeep werd gereden en vooral die gezichten van Schumacher, toen Hill door leek te rijden stond zijn smoelwerk op onweer maar toen hij zag dat Hill moest opgeven was hij het leukste jongetje van de klas. Zijn ook wel echte Olav Mol uitspraken die ik nu pik. Jaar later flikte Schumacher het gewoon weer. Wat hem met skiën overkomen is gun ik hem overigens niet al vond ik het verder gewoon een lul. De mooiste vond ik Hakkinen! Wat een mooie nuchtere vent en samen met Coulthard zetten ze alles op een ronde achterstand in die waanzinnig mooie McLaren Mercedes met de West reclame. Het gevecht wat Hakkinen en Schumacher hadden was er een om door een ringetje te halen. Daarna heb ik door drukte eigen toko en privé gedoe jaren niet meer gekeken en toen kwam Verstappen in de Red Bull, toen sloeg het virus weer toe.
RB23
19-10-2026
Ik ben meer een coureur type. Ferrari vind ik wel mooi en speciaal. Maar ik vind Williams, Aston Martin etc ook leuke teams. Naast Max heb ik altijd Alonso geadoreerd en nog steeds wel. Na die 2 ben ik ook best wel fan van Leclerc en tegenwoordig ook Antonelli als personen en rijders. En natuurlijk ook Hulkenberg en Bortoleto etc. Die kunnen mij ook bekoren en gun ik ook hun successen wel. Dat is een beetje waar ik van de huidige op uit kom en misschien vergeet ik er wel wat. En hoe zit dat bij jou supermax?
Supermax-
19-10-2026
Buiten Red Bull om, van wie ben jij als coureur fan of ben je puur een fan van het merk. Er zijn vele Ferrari fans die het minder uit maakt welke coureur dat ding naar die plek stuurt. Belangrijk is het niet maar ben gewoon nieuwsgierig.
RB23
19-10-2026
Klopt vermoed ook papa Norris en omdat Brown Norris zijn manager is. Erg jammer. Gunde het Max echt, en anders Piastri als tweede keus. Manier waarop Max terugkwam was al indrukwekkend. Ja de jaren waren bizar. Met alle tools moest er inderdaad nog een wingman aan te pas komen. Ja wat er in 2023 gebeurde was ongekend en wordt nooit meer vertoond denk ik. Ik zou het Leclerc ook gunnen. En hoop dat piastri ook nog eens een keertje aan de beurt komt.
RB23
19-10-2026
Ik heb zeker gekeken ondertussen en het verandert mijn mening niet echt. Horner doet daar hetgeen wat hij altijd doet, goed kan en waardoor hij ook niet zo gewild en geliefd is en mensen hem weg wilden hebben. Onder andere dan. Namelijk liegen en de boel in zijn voordeel manipuleren. Moet hem nageven dat kan die goed, maar de tijd dat iedereen erin trapte ligt wel achter ons na alle puinhoop wat door toedoen daarvan is aangericht. Dat Verstappen meer contact met Horner heeft dan Marko is niet waar. Met Horner zou die volgens horner na iedere race app contact hebben. Met Marko volgen wekelijks meerdere telefoontjes en Marko was bij de bruiloft van de zus. Horner niet. Horner zegt eerst dat Marko, Jos een probleem vond en Max niet wilde hebben maar daarna is die door het vuur gegaan om Max ten koste van alles binnen te hengelen. En dat door goed contact met Jos. Klinkt tegenstrijdig. Bovendien had Marko al jaren contact met ze. Horner zegt wel meer. Zo neemt hij het Marko kwalijk dat hij hem niet steunde na het overlijden van zijn ex, die hij zelf 12 jaar eerder gedumpt had omdat hij vreemd ging met een Spice girl. Dus gaf er zelf niet veel om. Maar Marko was dan verkeerd volgens Horner? Dan laat ik alles over de rest nog achterwege. Vervolgens zegt Horner dat zijn vrouw hem al waarschuwde dat ze hem eruit wilde werken en hij dat ter harte nam. Maar daarna zag die het plots niet aankomen, stond hij perplex en had iedereen hem een mes in de rug gestoken. Hoezo tegenstrijdig? Het is ook vreemd dat Max zijn management even via Marko had verteld dat ze liever geen Alonso wilden, terwijl Max zelf er geen probleem mee had. Ook tegenstrijdig. Hij vergeet erbij te vermelden dat het begon omdat hij een jaar lang via Yoovidhya Marko eruit heeft proberen te werken. Rechtzaken had hij toen alleen tegen de dame in kwestie. Er zou wel niet zomaar geschikt zijn voor 3 miljoen euro, aps ze zeker wisten dat hij gelijk had. Hij heeft het team helpen opbouwen nadat hij via Marko en Didi de kans kreeg maar het ook eigenhandig afgebroken.
Supermax-
19-10-2026
Papa Norris zijn centen hielden Piastri tegen, wat jammer dat Verstappen net niet 3 puntjes meer pakte. Klopt die jaren met Mercedes, en nog had Hamilton een wingman, partymode, en de FIA nodig maar DAS maakt niet meer uit nu. De RB 23 was een bizar dominant jaar, hij deed zelfs een bandenwissel om de snelste ronde en die ene punt nog te pakken. Het werd gewoon saai om te kijken. Wie ik wel echt een titel gunde en nog steeds gunt is Leclerc. Hij is te lief en maakt onder druk teveel fouten maar de gevechten tussen hem en Verstappen is altijd genieten.
Monic Armiento-Hissink
19-10-2026
Nou, het zit je behoorlijk hoog. Heb je een van de interviews gehoord of gezien of baseer je je op dit verhaal? wat hij over het aantrekken van Max vertelde is niet eens zo gek. Hij zei hierover dat ze Max beter niet konden nemen vanwege Jos, die later met Sainz senior overhoop lag toen Max en Carlos teamgenoten waren. Daar had ie wel een punt en Jos had al een reputatie. Horner zei ook dat Marko overtuigd raakte om hem Wel te nemen toen hij hem op de Norisring had zien rijden. Daarmee geeft hij toch de credits aan Marko. Raymond Vermeulen heeft vaker aangegeven dat Jos geen makkelijke is en dat hij regelmatig als scheidsrechter en bemiddelaar heeft moeten optreden omdat Jos er weer eens met gestrekt been in was gegaan. Weet je, hij heeft het team van de grond af opgebouwd en gebracht waar ze nu zijn en wat er precies gebeurt is waardoor het de laatste jaren mis is gegaan. Iedereen heeft daar zo vanuit zijn eigen belevenis een verhaal bij. Dat er een machtsstrijd was staat buiten kijf maar wie wat heeft gedaan daar gaan wel verhalen over de ronde maar wat is daarvan waar? het is maar wie je daar na vraagt. Ik vind het wel frapant dat Max meer contant heeft met Horner dan met Marko, ondanks dat hij hem zijn tweede vader noemt. En dat hij nu met dat boek komt en niet meteen na zijn ontslag, zal ook te maken hebben met de rechtszaak die toen nog liep en zijn ontslag vergoeding die nog geregeld moest worden. Ik ga niet oordelen als ik niks gelezen heb maar de waarheid zal ergens in het midden liggen.
Loading
Vorig artikel
Todt wil minder druk op Mick Schumacher
Volgend artikel
Kaltenborn: 'Vertrek Ecclestone is een keerpunt in de F1'
Plaats reactie
Plaats reactie