Verstappen: 'Niets tegen Lewis, maar die auto is zo dominant'

Max Verstappen
maandag, 09 november 2020 om 8:26
Lewis Hamilton Max Verstappen Mercedes Imola
Max Verstappen zegt dat hij niet gefrustreerd is over het feit dat Mercedes in de Formule 1 domineert. Het Duitse team heeft al zeven jaar op rij het constructeurskampioenschap gewonnen en lijkt met Lewis Hamilton ook de coureurstitel te bemachtigen dit seizoen. Verstappen staat derde, met 35 punten achterstand op Valtteri Bottas.
'Nee, daar ben ik niet gefrustreerd over', vertelt Verstappen als hij er door Formula One naar wordt gevraagd. 'Ik heb veel respect voor wat ze (Mercedes, red.) hebben bereikt.' De Nederlander geeft aan dat hij zich geen zorgen maakt over Hamilton in de Mercedes-auto. 'Om eerlijk te zijn zou 90 procent van het deelnemersveld in die auto kunnen winnen', zegt hij.
'Niets tegen Lewis, hij is een geweldige coureur, maar die auto is zo dominant. Misschien zouden anderen niet zo dominant presteren als Lewis, maar je moet de situatie accepteren waarin je je bevindt.' Verstappen zegt er gewoon het beste van te willen maken. 'Ik ben meer gefocust op wat we kunnen doen om ze te verslaan', aldus de Red Bull Racing-coureur. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading