Video | Hamilton en Wolff leggen elkaar het vuur aan de schenen in klassieke DTM’s Video's dinsdag, 23 juli 2019 om 17:38 mercedes
Toto Wolff heeft niet echt een glansrijke racecarrière gekend, maar dat belette hem niet om het op te nemen tegen vijfvoudig wereldkampioen en zijn eigen coureur Lewis Hamilton . Op Silverstone gingen de mannen van Mercedes met elkaar in gevecht in twee Mercedes DTM’s uit de jaren negentig. Hoe dat eraan toeging, zie je hieronder.
loading
En daar had Rob helemaal gelijk in. Ik ben het lang niet altijd met Van Gameren eens, maar dit was spot-on.
Alleen het laatste stukje waag ik te betwijfelen. Als Max ergens klaar mee is, is het ook echt over, denk ik. Raymond
Mijn hemel, dat jij je vervolgens druk maakt om iets waarvan jij vindt dat niemand zich daar druk over zou moeten maken is eigenlijk nog veel erger...!!!
Wat doe jij hier eigenlijk want je reageert veel vaker op andermans reacties dan dat je op het topic zelf inhoudelijk reageert... Ik word ziek van al die onbenullen: Hill, Montoya, Mol, Plooij etc. Het lijkt wel een soap Het gaat momenteel niet eens meer alleen om het redden van Max Verstappen. Naar mijn gevoel ligt de hele Formule 1 momenteel op het hakblok.
Max is geen "...I-told-you-so..." type, maar reeds in 2023 repte hij (en Horner) over Frankenstein auto's. Dat zo'n miljardenbedrijf zulke fouten kan maken is beschamend.
Ik hoop dat de aandeelhouders dit allemaal gaan voelen; het lijkt de enige manier (naast Max) om de FIA wat common sense bij te brengen. Dus het maakt in principe niet uit wat Max had gedaan, hij was sowieso de gebeten hond geweest. Wie zegt dat ik me daar druk over maak? Ik geef alleen aan hoe de Britten zichzelf zien. Dit schoot me te binnen omdat ik een comment onder een post op insta voorbij zag komen waar zo'n Brit dit met explicit ook met die woorden zei. Ik begrijp Max wel maar vind het niet chique. Als hij die journalist had laten blijven en zijn vraag niet had beantwoord dan was dat nu weer het issue geweest. Max loopt gefrustreerd rond momenteel en dat begrijp ik maar hij had er inderdaad beter boven kunnen staan. En wat is daar mis mee? Leuk voor hun toch? Trek het je allemaal niet zo aan joh. Zoals wij lopen te zeiken op de Engelse doen hun dat over ons...kan me er niet al te druk om maken hoor. Dan verschillen wij van mening want ik lees in de laatste alinea toch echt dat Hill zegt wat Max ook zegt, er zijn genoeg andere die momenteel leuker zijn voor hem om te doen dan wat de F1 hem biedt. Maar goed, het feit dat het uit de mond van Hill komt is voor jou al genoeg om het negatief te zien natuurlijk. In Spanje en Frankrijk zijn de kijkcijfers al drastisch gedaald met 50%. Ik geloof niet dat dat de bedoeling was. En dat zijn nog maar 2 landen. Het is ook niet alleen maar Max die klaagt en het niet naar zijn zin heeft. Loading