2021 'te vroeg' voor Lamborghini om toe te treden tot de F1

Formule 1
donderdag, 13 september 2018 om 9:15F1 Maximaal
standaardfoto f1maxjpg
Stefano Domenicali heeft in de F1-podcast Beyond the Grid aangegeven dat toetreding tot de Formule 1 als motorleverancier in 2021 'te vroeg' is. Lamborghini zou graag deel willen nemen aan de koningsklasse, maar de investering die gevraagd wordt is hoog.
De CEO ziet dit dan ook op korte termijn niet gebeuren. 'Het is moeilijk momenteel, want de mate van investering die de F1 nodig heeft, om deel te nemen en niet per se competitief te zijn, is hoog', stelt hij in de podcast.
Jean Todt had al aangegeven dat er niet meer motorleveranciers dan de huidige vier zullen deelnemen in 2021 en verder. Er was geen concrete interesse. 'Vandaag de dag moet Lamborghini investeren in andere prioriteiten, in het netwerk, in de dealers etc.', aldus Domenicali. 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading