Abiteboul vindt dat Liberty Media moet kiezen: Autofabrikanten of motorleveranciers

Formule 1
woensdag, 22 november 2017 om 8:35
standaardfoto f1maxjpg
 Het concept van de motorformule vanaf 2021 voor de Formule 1 is gepresenteerd, maar niet goed ontvangen binnen de Formule 1. Veel teams zijn fel tegen de veranderingen en Abiteboul vraagt zich nu af wat ze er nou eigenlijk mee willen bereiken. 
'Als de FIA en Liberty geen motorformule voorstellen die standaard technologie en extreme beperkingen op bepaalde vlakken voorschrijft, dan zullen de onafhankelijke motorleveranciers er nooit in stappen. En zo'n business plan is alleen haalbaar wanneer die bedrijven gesteund worden door de overheid of door een automerk', begint de Fransman tegenover Auto Motor und Sport. 
'Een dergelijke krachtbron zou voor grote autofabrikanten echter niet aantrekkelijk zijn. Dus ik vraag aan de FIA en Liberty; wiens kant kiezen jullie bij het opstellen van de nieuwe motorreglementen? Als het antwoord nieuwe autofabrikanten is, laten we hen dan vragen wat zij willen', aldus Abiteboul. 
 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading