Volgens Ferrari-teambaas Mattia Binotto is het heel belangrijk dat het Italiaanse Formule 1-team het op dit moment van het seizoen goed doet. Ferrari is bezig aan een dramatisch seizoen, maar lijkt in de laatste paar races steeds dichterbij te komen. In Turkije werd het team derde en vierde. Het was het eerste podium van Sebastian Vettel in 2020. Eerder lukte dat zijn teamgenoot Charles Leclerc al in Oostenrijk en Engeland.
'Het is belangrijk dat Ferrari het op dit moment goed doet', citeert Racer de Italiaanse teambaas. 'We wisten dat we de auto hadden verbeterd en als je naar de laatste paar races kijkt, hebben we onze posities in de race ook verbeterd. De auto is wat consistenter en sneller geworden.' Dat het team het juist aan het einde van het seizoen weet te herpakken, is belangrijk voor volgend jaar, aldus Binotto.
'Het is bemoedigend', vertelt hij. 'We hebben hard gewerkt om de zwakke punten van de auto te begrijpen en ons voor te bereiden op het volgende seizoen. Dat we nu goede resultaten behalen is dus erg bemoedigend.' Volgen jaar zal er met een soort B-versie van de huidige auto worden gereden, waardoor er dus niet heel veel ruimte is voor verbetering. De progressie die Ferrari op dit moment maakt, is erg belangrijk voor de prestaties van het team in 2021.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties