
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleMercedes herstelde haar dominantie in de Formule 1 nadat Max Verstappen twee weken geleden verrassend de Grand Prix van Oostenrijk won. Op Silverstone boekte de kampioensrenstal van de afgelopen vijf jaar de rangorde.
Lewis Hamilton won voor de zesde keer zijn thuisrace en reed zichzelf daarmee de recordboeken in. De regerend kampioen was dan ook bijzonder in zijn nopjes met de overwinning. 'Trots', opende Hamilton tegenover Jenson Button in het podiuminterview. 'Ik ben enorm trots op mijn prestatie. Mijn dank gaat naar de fans. Ik zag al die Britse vlaggen en dat inspireerde me enorm. Ik kan dit niet doen zonder mijn team. Mijn team bestaat uit meer dan tweeduizend mensen. Ook de vrouwen en kinderen die hun mannen het hele jaar steunen om met mij de wereld rond te racen. Ik ben dankbaar.'
Weer een tweede plaats voor Bottas
Voor teamgenoot Valtteri Bottas waren de druiven enigszins zuur. De Fin benutte zijn pole position en domineerde in het eerste gedeelte van de race, maar moest uiteindelijk na de pitstops zijn meerdere erkennen in Hamilton. 'Ik weet niet echt wat ik moet zeggen', zuurpruimde de nummer twee. 'Het was mijn race, maar ik moet Lewis feliciteren. Hij kreeg een gratis pitstop door de safetycar en ik wisselde naar de mediums dus ik wist dat ik op het eind nogmaals moest stoppen. Ik blijf vechten. Het is nog niet voorbij.'
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- 🙄
VeeWeetje02-11-2026 - Ik wil graag de gelegenheid aangrijpen om Russell te feliciteren met dit seizoen, het is je gegund man.
Wim.v6302-11-2026 - Waar is Ted Troost als je hem nodig hebt.... (Voor de jongere generatie: Ted Troost was een sporthaptonoom die bij verschillende grootheden uit met name het voetbal hele goede resultaten boekte als het aankwam op geestelijke balans en evenwichtigheid).
Forzapertutti02-11-2026 - Max kan geen kampioen worden, dus bashen hoeft niet. Maar serieus: Brundle is best vaak heel positief over Max, al vanaf dat Max bij Toro Rosso instapte.
Forzapertutti02-11-2026 - 😅
peterheijnen3302-11-2026 - Max is weer het smaakje van de dag. Eens zien hoe lang het deze keer mag duren. ;)
peterheijnen3302-11-2026 - Zijn poging om LH van de top te stoten als drama-tutje van de F1 lukt net niet, maar hij staat wel heel stevig op de tweede plaats! 😢BellaBenni02-11-2026
- Goh, ik weet niet wat ik lees. Zou het een ommekeer zijn? Vast niet maar Brundle heeft reikwijdte.
Wim.v6302-11-2026 - Dat Norris flink minder zou mogen zeiken is een feit. Hij is met Kimi en Max echter de enige die zijn teamgenoot op ruime achterstand heeft gereden. Dat is dé benchmark als F1 coureur.
DWI02-11-2026 - Kom op nou. Ferrari was een groot deel van het jaar gewoon het tweede team, en waren in Mexico zelfs het snelste. Leclerc en Hamilton staan op 14 punten van elkaar. Dat is nu juist hun probleem: te veel aan elkaar gewaagd, en elkaar het licht in de ogen niet gunnen. En met RBR bedoel je Max neem ik aan, want Norris heeft Hadjar gewoon op 114 punten achterstand gereden.
DWI02-11-2026














