
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleDe onzekerheid over de toekomst van Alexander Albon eist duidelijk zijn tol van de coureur. Het zelfvertrouwen van de Red Bull Racing-coureur is vanwege de gebeurtenissen in 2020 al ernstig aangetast, maar na zijn kostbare fout in de race op Imola leek de moed hem goed en wel in de schoenen te zakken. Jan Lammers leeft mee met de Britse rijder.
Albon was na zijn uitglijder in de slotfase van de Grand Prix van Emilia Romagna merkbaar geraakt, zo merkt Lammers op in de NOS Formule 1-podcast. 'Hij praat alsof hij met zijn hoofd onder een kussen ligt. Het is bijna niet te verstaan wat hij over de boordradio zegt. Wanneer hij wat zegt, praat hij om maar te praten. Maar je hoort dat zijn hoofd vol zit met vragen. Het is tranentrekkend', aldus de voormalig F1-coureur.
Lammers stelt wel dat de situatie omtrent Albon vanuit een sportief opzicht niet te verdedigen is. 'Aan de andere kant: je stapt in die ring, dan moet je kunnen presteren. Het is geen rijschool. Er wordt van je geacht dat je het kan. Het is staan en gaan. Misschien doet hij het te geforceerd, misschien kan hij het niet. Dat is vreemd, want op basis van zijn prestaties in het verleden zou je denken dat hij het wel gewoon moet kunnen.'
Het gebrek aan presteren vanuit de hoek van Albon staat in groot contrast met teamgenoot Max Verstappen, die in 2020 nog geen enkele keer buiten het podium is gefinisht. 'Max haalt ieder weekend het maximale uit zichzelf, maar Albon lukt dat niet. Het wordt voor hem ook steeds lastiger, want je ziet dat hij steeds meer bagage met zich meedraagt.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
Harry Verolme krijgt de passie voor racen – en al het andere dat met auto's te maken heeft – met de paplepel ingegoten door zijn vader, die de zondagen al achter de buis gekluisterd doorbrengt. Wanneer na verwoede pogingen blijkt dat hem het racen zelf niet afgaat, wendt hij zich tot schrijven, met alle gevolgen van dien.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- 🤩 👏🏻👏🏻👏🏻
MaxMaximaal08-11-2026 - Het zelfvertrouwen van Norris groeit m weer eens boven de helm uit. Regen, Norris en/of Mclarens strategie gaan eenmaal moeizaam samen door een bocht.
ZX12R08-11-2026 - Hamilton Was....,😂🤣
ZX12R08-11-2026 - Mijn gok??? Een computerprogramma, wat aan de hand van allerlei sensoren de timing regelt van het, meer of minder, slippen van de koppeling bij het terugschakelen ( opschakelen kan ook tricky zijn met een kleine 1000PK -volgas-niks-volgas) Het computerprogramma leert van elke actie die de coureur uitvoert, en maakt de marges steeds kleiner. Tot zover zou het kunnen werken. Maar de auto bepaalt het moment aan de hand van GPS, het aantal signalen van de sateliet bepaalt de nauwkeurigheid. ( als ik het me goed herinner heb je vier satellieten nodig om een plaatsbepaling van 30 x 30m) te kunnen maken) Nu is dit natuurlijk bij lange na niet nauwkeurig genoeg, dus gebruiken ze bij dit soort systemen 64 satellieten. (correct me if I'm wrong) Vergelijkbaar met de militaire systemen met slimme bommen en drones. Maar ja, helaas missen die zelfs wel eens een metertje, omdat de bitcount niet klopt. Onderaan de streep, wil je racen met een auto, die bij gelijke input, dezelfde output geeft. Dan loopt het als een Zwitsers horloge ( ook van P21 naar P1)
VeeWeetje08-11-2026 - Ik denk dat het niet alleen de teams zijn die het verbieden maar ook de coureurs die bang zijn om a te gaan tegenover de GT3 coureurs.Bassie108-11-2026
- Ik heb mijn MV geluks hoodie al aan, laat maar komen, bordje op schoot, flesje en glas er naast. Komt goed 🍻
VeeWeetje08-11-2026 - Ongelooflijk..., boos worden omdat hij mogelijk de snelste ronde had kunnen rijden, wat hem een virtuele pole had opgeleverd. In mijn ogen een mens die zijn energie op een volstrekt verkeerde manier gebruikt. En dat doet hij zeer regelmatig waardoor hij zich niet realiseert dat zijn eigen mindset c.q. psyche ervoor zorgt dat hij nooit wereldkampioenwaardig zal zijn. Was getekend, de via enige online sessies zichzelf beschouwende huis-tuin-en-keuken psycholoog.
Glenny08-11-2026 - een plekje meer of minder, maakt nu niet meer uit, VSC/SC gooit alles door elkaar, én...... winnen vanaf 21 was ook nog niet afgevinkt
VeeWeetje08-11-2026 - Humor heeft hij in ieder geval nog wel
VeeWeetje08-11-2026 - Misschien mag hij het een jaartje proberen, als reservecoureur bij Ferrari, eens zien of hij dan nog steeds zo denkt
VeeWeetje08-11-2026














