Ocon: 'In Melbourne rijden we min of meer met een andere wagen'

Formule 1
dinsdag, 20 maart 2018 om 9:04
standaardfoto f1maxjpg
Esteban Ocon is het pareltje van Force India en Mercedes, maar zal dit jaar misschien naar achter moeten kijken met zijn Force India-bolide die niet geheel naar behoren presteert, als we kijken naar de resultaten van de testdagen. Zelf is de Fransman echter positiever gestemd.

'De geboorte van de auto is vlekkeloos verlopen, maar er is nog het nodige werk te verrichten, vooral in de beginfase van het nieuwe seizoen', begint Ocon tegenover RMC. 'Er zijn nieuwe onderdelen op komst voor de eerste race, de Grand Prix van Australië van komend weekend. In Melbourne rijden we min of meer met een andere wagen.'
'Het is moeilijk om in te schatten waar we staan, maar in de lange runs lagen we niet ver achter Red Bull Racing. Dat is veelbelovend. We zullen zien wat er zaterdag tijdens de kwalificatie gebeurt, dan gaat het erom', aldus Ocon.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading