Jarno Opmeer heeft zijn visitekaartje afgegeven bij de eerste testdag van de Formule Renault 2.0 series. De Nederlander klokte met een 1.35,934 de snelste tijd op het circuit van Magny-Cours.
De 16-jarige Opmeer was in zijn auto van MP Motorsport sneller dan onder andere Robert Shwartzman, Sacha Fenestraz én
Richard Verschoor. Vorig jaar reden Opmeer en Verschoor nog samen in de Formule 4, waar de prijzen vaker richting de kant van Verschoor op gingen.
Hoewel een eerste testdag nog weinig zegt, is Opmeer wel blij met zijn eerste dag in de Formule Renault 2.0. 'Mijn terugkeer in de auto had niet beter kunnen verlopen, zeker als je in ogenschouw neemt dat ik drie maanden niet in een auto gezeten heb. Het is geweldig om het jaar zo goed te beginnen en voor MP Motorsport is dit een mooie terugkeer in deze raceklasse! We hebben tachtig procent van de dag op gebruikte banden gereden, pas aan het eind stapten we over naar nieuwe banden en gingen we op zoek naar de beste afstelling. Mijn doel voor 2017? Dat is hetzelfde als altijd, namelijk zo veel mogelijk winnen', sprak de jonge Nederlander.