Perez en Ocon niet ongerust: 'Moeten vanavond wel ons huiswerk maken'

Formule 1
vrijdag, 23 maart 2018 om 11:03
standaardfoto f1maxjpg
Sergio Perez en Esteban Ocon leken vorig seizoen vastgelijmd de plaatsen zeven en acht. De eerste officiële trainingsdag van 2018 leverden echter niet meer op dan plaats 12 en 15. Toch wanhopen de Force India-coureurs nog niet.
Perez was de snelste coureur van de roze panters en vond zichzelf na afloop van de trainingssessies terug op plaats 12. De Mexicaan heeft zich vooral bezig gehouden met het testen van nieuwe onderdelen. 'We hebben veel bereikt vandaag', zei de coureur tegen Sky Sports. 'Er waren veel nieuwe onderdelen voor de wagen. Die moeten we begrijpen voordat we het maximale er uit kunnen halen. Het comprimeert mijn weekend niet. Het is pas vrijdag. Ik denk dat we voor de kwalificatie nog wel het een en ander uit de auto kunnen halen.'
Teamgenoot Esteban Ocon was iets langzamer dan Perez en sloot de dag als vijftiende. De Fransman baalde van het verkeer en de rode vlagsituatie, maar sprak verder van een vrijdag die 'business as usual' was: 'Het was eigenlijk best een normale trainingsdag als eerste dag van het seizoen', sprak Ocon. 'We hadden veel dingen op de auto die getest moesten worden, maar alles verliep volgens plan. Vergeleken met de tests hebben we al een stap vooruit gezet qua snelheid, maar we kunnen alles nog verder finetunen. Het draait echter om morgen, dus we moeten er klaar voor zijn en vanavond ons huiswerk maken.' (fotocredit: Sahara Force India F1 Team)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading