Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleZolang Nico Hulkenberg nog geen podiumplek of raceoverwinning heeft behaald met het team van Renault ziet de Duitser geen reden om te vertrekken bij het Franse team. Dat antwoordde hij in een vraaggesprek georganiseerd door Renault Sport, zo valt op Speed Week te lezen.
Diverse fans konden digitaal hun vraag stellen aan Hulkenberg, die ook de vraag kreeg hoelang hij nog bij Renault zou blijven. ‘Zolang ik niet op het podium heb gestaan of heb gewonnen, denk ik dat ik moet blijven’, zei hij grinnikend. De Duitser heeft nog één jaar een contract bij Renault F1.
'Ik was ten einde raad, ik huilde...'
Ook werd hem naar zijn eerste reactie gevraagd toen hij hoorde dat Daniel Ricciardo vanaf volgend jaar zijn teamgenoot is. ‘Ik was ten einde raad, ik huilde, het raakte me in m’n hart’, zegt hij met een strak gezicht, waarna hij in lachen uitbarst en verder gaat: ‘Nee hoor, ik hoorde het een dag eerder dan de meeste anderen en ik denk nu nog steeds dat het fantastisch is.’
Tot slot ging Hulkenberg dieper in op de Formule 1-tweezitter, die regelmatig demonstratierondes rijdt over het circuit. De Duitser is bekend met de bolide, maar zegt zelf nooit achterin in te willen stappen. ‘Ik denk dat coureurs vreselijke bijrijders zijn. Ik zou in ieder geval best bang zijn. Ik zou niet uitkijken naar zo’n ervaring,’ aldus Nico Hulkenberg. (Foto: Renault F1 Team)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- 🙄
VeeWeetje02-11-2026 - Ik wil graag de gelegenheid aangrijpen om Russell te feliciteren met dit seizoen, het is je gegund man.
Wim.v6302-11-2026 - Waar is Ted Troost als je hem nodig hebt.... (Voor de jongere generatie: Ted Troost was een sporthaptonoom die bij verschillende grootheden uit met name het voetbal hele goede resultaten boekte als het aankwam op geestelijke balans en evenwichtigheid).
Forzapertutti02-11-2026 - Max kan geen kampioen worden, dus bashen hoeft niet. Maar serieus: Brundle is best vaak heel positief over Max, al vanaf dat Max bij Toro Rosso instapte.
Forzapertutti02-11-2026 - 😅
peterheijnen3302-11-2026 - Max is weer het smaakje van de dag. Eens zien hoe lang het deze keer mag duren. ;)
peterheijnen3302-11-2026 - Zijn poging om LH van de top te stoten als drama-tutje van de F1 lukt net niet, maar hij staat wel heel stevig op de tweede plaats! 😢BellaBenni02-11-2026
- Goh, ik weet niet wat ik lees. Zou het een ommekeer zijn? Vast niet maar Brundle heeft reikwijdte.
Wim.v6302-11-2026 - Dat Norris flink minder zou mogen zeiken is een feit. Hij is met Kimi en Max echter de enige die zijn teamgenoot op ruime achterstand heeft gereden. Dat is dé benchmark als F1 coureur.
DWI02-11-2026 - Kom op nou. Ferrari was een groot deel van het jaar gewoon het tweede team, en waren in Mexico zelfs het snelste. Leclerc en Hamilton staan op 14 punten van elkaar. Dat is nu juist hun probleem: te veel aan elkaar gewaagd, en elkaar het licht in de ogen niet gunnen. En met RBR bedoel je Max neem ik aan, want Norris heeft Hadjar gewoon op 114 punten achterstand gereden.
DWI02-11-2026















