Update | Grosjean krijgt een gridstraf van drie plaatsen na blokkeren Norris

Formule 1
zaterdag, 30 maart 2019 om 19:03
D26mQqUWsAIWHv2jpg
De prachtige kwalificatie van Haas krijgt wellicht nog een minder leuk staartje. De als achtste gekwalificeerde Romain Grosjean heeft een onderzoek van de wedstrijdleiding aan zijn broek hangen en moet zich melden bij de stewards.
De Fransman moet zich verantwoorden voor een incident in het eerste deel van de kwalificatie met Lando Norris, waarbij de Haas-coureur de jonge McLaren-rijder zou hebben gehinderd in een snelle ronde.

Verklaring

Zowel Grosjean als Norris moeten een verklaring afgeven bij de stewards. Normaliter staat voor een dergelijke blokkade van een andere coureur een gridstraf van drie plaatsen.
Wordt vervolgd.

Update - 18:58u (30-3-2019) | Grosjean krijgt een gridstraf van drie plaatsen vanwege blokkeren Norris

Romain Grosjean heeft een gridstraf aan zijn broek gekregen nadat hij Lando Norris tijdens de kwalificaties van de Bahreinse Grand Prix zou hebben gehinderd. Hierdoor verplaatst Grosjean van P8 naar P11. 
De stewards namen zaterdagavond het besluit, nadat beide coureurs en hun teambazen op het matje geroepen werden. Grosjean moet overigens oppassen met de strafpunten op zijn racelicentie. In de afgelopen 12 maanden pakte de Fransman al acht strafpunten en dus moet de Haas-coureur uitkijken voor een schorsing. 
Bekijk het vonnis van de stewards na de kwalificatie hier
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading