
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleTijdens de tweede vrije training van de Grand Prix van Portugal werd na iets meer dan 45 minuten de rode vlag gezwaaid. Pierre Gasly moest zijn AlphaTauri noodgedwongen naast het circuit parkeren, waarna de auto al vrij snel vlam begon te vatten.
De Franse coureur had opeens geen vermogen meer en zette zijn auto meteen langs de baan. Gasly klom echter snel zijn cockpit uit, omdat er vlammen uit de achterkant van zijn auto kwamen. Hij probeerde snel de marshalls bij zijn auto te krijgen en dit gebeurde dan ook. De auto werd vrij snel geblust.
Gasly stapte vrij snel op een scooter richting de pitstraat, maar hoe het er met zijn auto aan toe gaat, is nog niet bekend. Het team zal moeten onderzoeken wat precies het probleem was, maar de kans dat Gasly tijdens de tweede vrije training opnieuw de baan op zal gaan, is vrij klein.
Update 17.05u (23-10) | Honda reageert na brand in Gasly's AlphaTauri
Honda heeft via Twitter gereageerd op de brand in de auto van Pierre Gasly tijdens de tweede vrije training van de Grand Prix van Portugal. De auto van de Fransman hield er opeens mee op, waarna hij vrij snel in brand vloog. Gasly kon op tijd uitstappen.
'Niet wat we graag zien!', luidt de reactie van Honda op de motorproblemen bij Gasly. 'Gelukkig kon Pierre veilig uitstappen. We gaan de auto onderzoeken om erachter te komen wat het probleem precies heeft veroorzaakt.' Het lijkt erop dat Gasly zijn motor moet vervangen. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- 😅
peterheijnen3302-11-2026 - Max is weer het smaakje van de dag. Eens zien hoe lang het deze keer mag duren. ;)
peterheijnen3302-11-2026 - Zijn poging om LH van de top te stoten als drama-tutje van de F1 lukt net niet, maar hij staat wel heel stevig op de tweede plaats! 😢BellaBenni02-11-2026
- Goh, ik weet niet wat ik lees. Zou het een ommekeer zijn? Vast niet maar Brundle heeft reikwijdte.
Wim.v6302-11-2026 - Dat Norris flink minder zou mogen zeiken is een feit. Hij is met Kimi en Max echter de enige die zijn teamgenoot op ruime achterstand heeft gereden. Dat is dé benchmark als F1 coureur.
DWI02-11-2026 - Kom op nou. Ferrari was een groot deel van het jaar gewoon het tweede team, en waren in Mexico zelfs het snelste. Leclerc en Hamilton staan op 14 punten van elkaar. Dat is nu juist hun probleem: te veel aan elkaar gewaagd, en elkaar het licht in de ogen niet gunnen. En met RBR bedoel je Max neem ik aan, want Norris heeft Hadjar gewoon op 114 punten achterstand gereden.
DWI02-11-2026 - Volledig mee eens. Hier niet anders Max.RB2302-11-2026
- Ik zou me schamen om fan van het te zijn, zou een soort staatsgeheim zijn
Supermax-02-11-2026 - Ik schreef het van de week al...de auto komt weer meer richting Max en de downfall van de 2e coureur is begonnen.
respectforALL02-11-2026 - Precies hou hem daar maar weg. Heeft al genoeg "volwassenen" gehersenspoeld via de media. Die arme kinderen zijn nog te redden.RB2302-11-2026














