Update | Sauber zet 333 rondjes neer in Mexico-test

Formule 1
donderdag, 02 november 2017 om 9:04
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Charles Leclerc zal dinsdag en woensdag namens Sauber in actie komen op het circuit van het Autódromo Hermanos Rodríguez. Op het asfalt waar afgelopen weekend de Grand Prix van Mexico werd verreden zal de talentvolle Monegask voor Pirelli een bandentest uitvoeren.
Voor Leclerc, die onlangs op superieure wijze kampioen werd in de Formule 2, is het circuit in Mexico niet nieuw. De 20-jarige coureur mocht afgelopen vrijdag tijdens de eerste vrije training ook al opdraven voor de Zwitserse renstal. Ook Force India is aanwezig in Mexico-Stad. Voor de huidige nummer vier van het constructeurskampioenschap zal test-coureur Alfonso Celis plaatsnemen in de roze bolide.
De Ferrari-protége zal de komende twee dagen testen met Pirelli-banden voor 2018. Echter, zowel het team als de coureur weten niet met welke type band er getest wordt. Dit wordt door de Italiaanse bandenfabrikant met opzet gedaan, omdat de teams van Sauber en Force India anders mogelijk voordeel zouden halen uit de testsessies.
Update 1-11, 10.19u
Charles Leclerc ging dinsdag 115 keer rond in de Sauber. Zijn collega Alfonso Celis haalde 114 laps, wat betekent dat ze samen 229 rondjes hebben gereden, zo meldt Pirelli op Twitter.
Update 2-11, 09:04
Leclerc heeft op woensdag nog eens 104 ronden afgelegd, wat betekent dat er in totaal 333 rondjes zijn gereden. In totaal heeft Leclerc 447 kilometer afgelegd. Na de Grand Prix van Brazilië zal McLaren nieuwe tests rijden voor Pirelli.
 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading