
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleValtteri Bottas werd aan het begin van dit seizoen aangesteld bij Mercedes als vervanger van de gestopte wereldkampioen Nico Rosberg. Bottas kwam over van Williams, maar tekende slechts een contract voor één seizoen en dit wakkerde de geruchten aan dat Mercedes in 2018 dan Vettel of Alonso zou willen aantrekken.
Wolff geeft in gesprek met Motorsport.com aan dat enkele uitspraken van hem verkeerd geïnterpreteerd zijn. 'Er was een quote die compleet uit zijn context is getrokken', probeert Wolff te verduidelijken. 'Wat ik zei, was dat ik Sebastian als persoon hoog heb zitten, dat ik het goed met hem kan vinden en dat het dom zou zijn om hem niet te overwegen als je als team een leeg plekje hebt. Er is op het moment echter helemaal geen lege plek bij Mercedes. We hebben twee coureurs en wij zijn volledig toegewijd aan deze rijders. We geven ze alle steun die ze nodig hebben. Valtteri (Bottas red.) heeft die steun ook nodig omdat hij nieuw in het team is gekomen en hij een van de snelste coureurs uit de recente Formule 1-historie als teamgenoot heeft.'
Volgens de teambaas van Mercedes zijn er nog geen plannen of afspraken gemaakt over het seizoen 2018. 'Ik ben nog niet bezig met 2018 en wat er verder in de toekomst gebeurt. Dit staat op het moment zeer laag op mijn lijstje. We willen Bottas gewoon graag een eerlijke kans geven om zijn potentie te laten zien. We hebben geen deadline gezet om te evaluren. We willen het eerst vijf of zes raceweekenden aankijken om te zien hoe het zich ontvouwt. Daarna zullen we een keer naar de situatie gaan kijken. Maar dit is nog zo ver in de toekomst. Drie maanden voelen hier een eeuwigheid', besluit de Oostenrijker zijn relaas.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Tja 2 haantjes zullen altijd vechten tot er een het opgeeft. "Twee hanen bij elkaar houden kan wel, maar het geeft vaak problemen met vechten en stress, tenzij je aan een aantal strenge voorwaarden voldoet" dus Ferrari duidelijke regels of de 2 haantjes blijven zo doorgaan.
respectforALL04-11-2026 - Ik kan me wel vinden in dit verhaal. En hoewel iedereen blij is voor Kimi, deze kanttekening wordt niet alleen door Danner gezet maar door meerdere annalisten.Monic Armiento-Hissink04-11-2026
- Ik vind dit soort voorspellingen erg voorbarig. Dit jaar is Kimi dik verdient wereldkampioen. Hij heeft de snelheid, hij heeft de steun om zich heen en hij heeft enorm veel geleerd van afgelopen seizoen. Maar: hij moet het nog gaan laten zien in wheel-to-wheel battles (die heeft hij erg weinig gehad), in een mindere auto én met andere reglementen (oftewel hoe hij zich kan aanpassen). Ik denk dat er zeker kans is op meer kampioenschappen en ben erg benieuwd hoe hij zich verder ontwikkeldSHVM198604-11-2026
- Ferrari maakt er anders wel een potje van. Niet voor het eerst en ook niet voor het laatst, vrees ik. Dus ik kan me eigenlijk wel vinden in de analyse van Bernie en Karun.
Forzapertutti04-11-2026 - Spot on.
Forzapertutti04-11-2026 - Antonelli en Hamilton zijn niet gelijkwaardig aan Verstappen, het is al zovaak gezegd door kenners binnen de F1, Max maximaliseert racewagens, Hamilton kan dat niet en Antonelli hoefde dat nog niet. In een topwagen wint Max en dat is niet arrogant om te zeggen.
Wim.v6304-11-2026 - Volgens mij zoeken ze bij Haas ook nog een 2de rijder.pantah04-11-2026
- Ja en nu? Charles tweede rijder maken of eruit gooien kan niet want dan krijgt Elkann heel Ferrari over zich heen. Hamilton tweede rijder maken pikt hij niet. Eruit gooien kan wel maar dat kost een vermogen en is een enorm gezichtsverlies voor Elkann zelf. Toch denk ik dat Hamilton volgend jaar niet meer voor Ferrari rijd.DanielDruff04-11-2026
- Daar had ik nog niet eens bij stilgestaan, FP1 overslaan en dan toch gewoon winnen, die RB22 is nu echt goed!DanielDruff04-11-2026
- Doornbos, the Dutch Montoya...SennA04-11-2026













