
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleRed Bull Racing heeft een probleem, zo stellen ook WIll Buxton en Lawrence Barreto, de twee presentatoren van de Formule 1 zelf. De RB16 heeft fundamentele problemen volgens het tweetal.
Jarenlang was de krachtbron de achilleshiel van de Red Bull-bolides en moest het team het vooral hebben van het uitstekende chassis. Dit jaar lijkt het echter net andersom te zijn. 'Nu ze eindelijk die goede krachtbron achterin hebben zitten, verliezen ze het enige betrouwbare onderdeel wat ze hebben', zegt Buxton.
Barretto deelt de zorgen, maar wijst ook naar de voorbije jaren. 'Red Bull begint het seizoen traditioneel wat langzamer en we zitten ook pas vroeg in het seizoen. Ik denk dat ze heel erg veel verwachtten en echt hoopten vooraan te zitten en dat is niet gebeurd', zegt hij. Er is echter één probleem: 'We weten niet hoe lang het seizoen gaat zijn en dus ook niet hoe lang ze hebben om op gelijke hoogte te komen met Mercedes.'
De verslaggever denkt dat er echt een fundamenteel probleem is met de RB16. 'We gaan naar diepere zorgen, want dit is een ander soort circuit dan Oostenrijk en hier waren ze altijd sterk. We zitten slechts in race drie. Het probleem is dat Max en Alex klagen over fundamentele onderdelen van de auto.'
Paps was fan van Ferrari en Michael Schumacher en dus nam Gino dat over toen hij in 2006 de Formule 1 begon te volgen. Voor hem is niets groter dan Ferrari. Combineer de Formule 1 met een passie voor schrijven en je hebt een F1Maximaal-redacteur. Gino voegde zich in 2019 bij de redactie van deze site en was een klein jaartje hoofdredacteur. Gino schrijft ook voor zustersite Ajax Showtime en is daarnaast een fervent fan van de MotoGP, in het bijzonder van Valentino Rossi en Fabio Quartararo.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Doet hij door morgen de race te winnen.
Supermax-07-11-2026 - Ole, wat een geweldige vent. Ik heb hem een keer ontmoet, zijn samen met familie gaan eten. Dan hoor je fantastische verhalen over historische momenten. Ze hebben hem een keer het podium op getrokken nadat Vettel kampioen was geworden, het weekend dat zijn vader was overleden. De foto daarvan is veelbetekenend. Hij heeft ooit als kleine jongen zijn zinnen gezet op deze job, heeft alles achter zich gelaten en is naar de UK vertrokken, met een prachtige carriere to gevolg. Daar is natuurlijk een bijzonder gedreven persoon voor nodig, met uiteraard het talent voor verschillende disciplines. Hij vertelde mij over het opbouwen van de auto voor elke race, dat onderdelen weken vooruit gestuurd werden, en dat elke keer die auto weer uit elkaar gehaald werd voor de volgende race. Over de hoeveelheid data die ze verzamelden elke keer weer, de speciale netwerk verbindingen van en naar het hoofdkwartier voor iedereen om te analyseren. Het oefenen en perfectioneren van de bandenwissel in de fabriek, waar video analyse exact aangeeft welke handeling het verschil maakte tussen 2.0 en 2.1 seconden. De verhalen waren oneindig. Ben benieuwd wat ie nu gaat doen... hij kon tijdens een weekje vrij thuis na 5 minuten al niet meer stil zitten, en moest een klus om handen hebben...DwightCouples07-11-2026
- Helaas weer een mooi figuur die het team verlaat. Een mooi afscheid is dik verdiend na zo'n lange tijd trouwe dienst, hopelijk kan Max hem een ultiem afscheidskado schenken.
peterheijnen3307-11-2026 - "Hoewel Verstappen dus zeer snel was in de derde vrije training, kan hij geen 51e poleposition bemachtigen." Beste reglement experts, mijn excuses want ik ben het wéér vergeten: als je in Q3 de pole tijd rijdt, maar door gridstraffen niet op pole mag starten, komt de pole dan niet op jouw naam officieel in de boeken te staan?
peterheijnen3307-11-2026 - 😛
peterheijnen3307-11-2026 - Er is er maar één wereldkampioen. Onderscheid moet er zijn.MJAH07-11-2026
- Dan moet het maar gewoon in Las Vegas gebeuren met een nieuwe motor. Vlak trouwens McLaren niet uit.MJAH07-11-2026
- Inmiddels is bevestigd dat Hamilton ook achteraan moet starten vanwege een geheel nieuwe power unit.
MarkHanselman07-11-2026 - *inchident! 😂BellaBenni07-11-2026
- Dat kan nog leuk worden.Monic Armiento-Hissink07-11-2026














