‘Kwestie van tijd voordat Formule E de ‘saaie’ Formule 1 van de troon stoot’

Formule E
F1journaal.be
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Gerard Mauser, de CEO van Jaguar, denkt dat het slechts een kwestie van tijd is voor de Formule E om de populairste raceklasse van de autosport te worden.
Het vijfde seizoen van de Formule E zal komende december van start gaan. Het onvoorspelbare karakter en het feit dat er voornamelijk in straten van grote steden gereden wordt, heeft een groei in populariteit tot gevolg. Vorig seizoen keken er 338 miljoen mensen naar de Formule E.
‘Het is helemaal niet saai. Het is slechts een kwestie van tijd voordat Formule E de Formule 1 in zal halen qua populariteit. Vorig jaar waren er zes verschillende winnaars, dat zie je in de Formule 1 niet. Ook bevindt de top vijftien zich dikwijls binnen dezelfde seconde, dat is ook nog een groot verschil’, aldus Mauser, die wordt geciteerd door meerdere media. Elektrische voertuigen komen steeds meer voor in het straatbeeld en de bolides zijn continu in ontwikkeling, waardoor de Formule E interessant blijft.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading