Barrichello nodigt Verstappen uit om samen Le Mans te rijden Max Verstappen maandag, 19 juni 2017 om 13:13
Rubens Barrichello reed afgelopen weekend samen met Jan Lammers en Frits van Eerd de 24-uurs van Le Mans en lijkt het wel te kunnen vinden met Nederlanders. Vandaag deed hij namelijk een open uitnodiging naar Max Verstappen om samen met hem ooit eens de 24-uurs van Le Mans te rijden.
loading
Ook DC zit er hier naast. Audi blijkt helemaal niet om een 50/50 split te hebben gevraagd, dat is door de FIA in de wereld gebracht maar inmiddels door Audi ontkent. Maar de inversteringen die gemaakt zijn gelden voor alle motor fabrikanten, niet alleen voor Audi. Maar om hier aan vast te houden terwijl gebleken is dat dit niet werkt is ook geen optie. Uitzonderingen bevestigen de regel😜 Hij mag zelfs de tankslang niet vasthouden, dan moet hij eerst de oude inleveren Stuur hem een doosje Lego, en een Rubikscube om te oefenen 🤣 Die crasht meteen Tja, Kwalberts heeft geen talent om hier tussen te rijden. Die zou meteen crashen of iets anders dom doen… Schijn ervan hebben dat Norris, bevooroordeeld wordt??
Heb je vorig seizoen wel opgelet!!
Dat was toch heel duidelijk, dat die na het WCC bevooroordeeld werd..
Papaya Rules/ Norris Rules. Dus Mclaren, rijdt al hoeveel jaar met een Mercedes motor?
Was hij niet degene die aan Mercedes had gevraagt over de batterij/motor!! Om het nog beter te snappen, waar Mercedes de snelheid vandaan haalde🤔🤔.
Ook iets van belangenverstrengeling!!
Mclaren is in principe ook het zusterteam van Mercedes, aangezien ze al tig jaar met een Mercedes motor rijden..
En ook data leveren aan Mercedes!! Jankbal Eigenlijk is dit spannender dan de F1, wat deze coureurs voor hun kiezen krijgen is totaal wat anders dan de F1, ik begin het steeds leuker te vinden naarmate ik het beter begin te snappen. Ik begin steeds meer respect voor Max te krijgen dat hij ook bij deze tak van sport op het hoogste niveau presteert; Chapeau!! Loading