Max heeft niet nagenoten van zijn zege: 'Heb eigenlijk alleen maar in m’n bed gelegen'
Max VerstappenAD

Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleMax Verstappen won zondag zijn tweede Grand Prix uit zijn carrière, maar een groot feest zat er niet in. 'Niet, ik heb eigenlijk alleen maar in m’n bed gelegen', zegt hij over de dagen na de race. Max was zondag al 'ziekjes'.
'Ik voelde het voor de race al. Een geblokkeerde neus. Hoofdpijn. Die vlucht naar Japan, meteen ‘s avonds na de wedstrijd was geen fijne. En van Tokyo zelf heb ik niks gezien. Ik had twee evenementen, maar daarna ben ik steeds weer meteen m’n bed ingedoken. Kon beter maar uitrusten voor deze race. En nu gaat het beter. Dit weekend ga ik gewoon weer goed zijn', citeert het Algemeen Dagblad hem.
Verstappen wil nog niet meteen zeggen dat hij op Suzuka ook even gaat winnen. 'Het is wel erg makkelijk om te zeggen dat we hier weer voor de zege gaan, na wat er op Sepang gebeurd is. Maar ik heb dit seizoen wel geleerd dat ik liever wat voorzichtiger een raceweekeinde in ga. Dan kan het alleen maar positiever uitpakken', zegt hij over de verwachtingen en de opbouw van het weekend.
Toch is Max tevreden oer de progressie van de RB13. 'Als ik kijk waar we nu staan, vergeleken met eerder dit seizoen, dan hebben we enorme stappen gemaakt. Maar ook na Maleisië moeten we het hier gewoon weer allemaal opnieuw laten zien. Dus eerst in de trainingen maar eens de beste afstelling zien te vinden', aldus Verstappen.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Hulde voor Yamaha. Yamaha heeft meer kloten dan die Sulayem en die Dominicale bijeen hebben. Vraag mij af of deze laatste uberhaubt wel kloten hebben.
ZX12R01-11-2026 - Senna, dat klopt dat zijn teamgenoten hier nadeel van kunnen ondervinden Tegelijkertijd zeg ik (als leek) dat het mij onverstandig lijkt om als teamgenoot te luisteren naar Max als je weet dat diens aanwijzingen worden gegeven vanuit de rijbeleving van Max. Ofwel, het gaat dus niet om de rijbeleving van zijn teamgeno(o)ten. Iedere coureur heeft een eigen rijstijl, dus waarom dan toch de configuratie van een andere coureur (met een andere rijstijl) op je eigen bolide toepassen... Is dat niet vragen om problemen?
Glenny01-11-2026 - De maFIA heeft altijd al met 2 maten gemeten en zal dat ook blijven doen....❗️😎🏁spiked196401-11-2026
- Eens, maar het is uiteindelijk wel een flink nadeel van zijn teamgenoten. De feedback die Max geeft is zo specifiek dat al zijn teamgenoten het daar lastig mee hebben, maar wel vooral de snelste is en daarom iedereen naar hem luisterd. Ricciardo noemde Max dan ook een racing 'nerd', vanwege de kennis die Max had over de wagen en spelregels van de F1. Wat ik persoonlijk dan wel jammer vindt, is dat Ricciardo eigenlijk RBR een mes in haar rug heeft geprikt en niet het lef had om de competitie met Max aan te gaan. Ricciardo had nog zoveel kunnen leren bij RBR als zijn trots hem niet in de weg had gestaan. Veel geld had ie ook bij RBR kunnen verdienen. Ricciardo zag met lede ogen aan dat Max wel errug grote stappen voorwaarts zette, en koos daarom eieren voor zijn geldt. Na zijn vertrek is de carriere van Ricciardo zichtbaar in een neerwaardse spiraal beland. Erg jammer, want de combi Max Ricciardo was natuurlijk wel de leukste, al zal Ricciardo daar vast anders over denken...SennA01-11-2026
- "...De wedstrijdleiding stelde vast dat het maximale elektrische vermogen na zijn Q2-ronde sneller werd afgebouwd dan volgens het technische reglement is toegestaan..." WAAATTT? Wie knijpt mij! Hebben wij het hier echt over de absolute Koningsklasse van de autoracerij?
Glenny01-11-2026 - Altijd zelfde liedje ben je Nederlander Italiaan Frans of Spaans straf. ben je Engels word het hand boven je hoofd Gehouden bah zouden gewoon geen engelse stewards mogen zijn met zo veel Engelse Coureurs in de sportjordinl01-11-2026
- "Het probleem ontstond doordat de Nieuw-Zeelander na het einde van zijn ronde niet direct van het gas ging." Zo zie je maar wat een achterlijke sport dit is geworden. Niet op tijd van je gas gaan LMFAO, gas geven is de essentie van auto sport.
respectforALL01-11-2026 - In mijn ogen geeft Ricciardo hier een goede beschrijving van zowel Max als zichzelf. De zintuiglijke waarneming van Max als hij in zijn bolide rijdt, is van een ongekend hoog niveau waardoor hij in staat is zijn team aanwijzingen te geven. En dat verklaart uiteindelijk zijn opgebouwde CV, zijn status. Ik wil Adrian Newey beslist niet tekort doen, maar zijn status heeft hij in mijn ogen mede te danken aan Max Verstappen. En wellicht geldt dit (in mindere mate) ook voor Christian Horner, Gianpiero Lambiase en misschien zelfs Hannah Schmitz. Waarom denk ik dat? Omdat Max als geen ander zijn wagen "leest" en hij zorgt er persoonlijk voor dat de anderen HEM weer kunnen "lezen" waardoor de beste configuratie van zijn bolide ontstaat en waardoor de anderen op hun beurt de juiste beslissingen durven te nemen omdat men donders goed weet waartoe Max in staat is. Ik heb dat nog geen andere coureur (en team) zo intens zien doen. Zie dit tegenover de houding (mindset) van Ricciardo die de te houden testdagen eigenlijk verschrikkelijk vindt...
Glenny01-11-2026 - De auto is ruk, maar kijk eens wat ik er mee kan tov Piastri. Maw waar blijft die 60 miljoen per jaar die ik toch zeker wel verdien! 😂BellaBenni01-11-2026
- Ik kan mij voorstellen dat als een volwassen vent ongevraagd aan je zit te trekken voor een foto je geiriteerd raakt. Een Kind kun je dergelijke zaken niet kwalijk nemen. Daar begrijp ik zijn standpunt wel enigzinds. Je mag van Hadjar ook wel verwachten dit volwassen op te lossen door de man verbaal aan te geven hiervan niet gedient te zijn. Ik kan mij niet onttrekken dat ik Hadjar toch wel een slel geirriteerd mannetje vind als ik zijn onboards zo af en toe aanhoor.
ZX12R01-11-2026















