Jos Verstappen is de afgelopen dagen veelvuldig in het nieuws gekomen vanwege een vechtpartij in een strandclub. Het privé-leven van de Verstappen-familie raakt vaak onderwerp van gesprek gezien de toenemende populariteit van Max Verstappen. Zelf vind Max er niet veel aan. 'Laat me lekker concentreren op wat ik moet doen en dat is racen', zegt hij tegen Motorsport.com.
'Het is niet zozeer dat ik me eraan stoor, maar het gaat vaak gewoon nergens over. Blijkbaar heb ik elke twee, drie weken, of elke maand, weer een nieuwe vriendin, wat totaal nergens op slaat. Dan ga je met iemand uit eten en dan denken ze gelijk dat ze je vriendin is. Er wordt in Nederland gewoon overal heel erg de nadruk op gelegd, terwijl ik zoiets heb van: 'Laat me toch lekker met rust en laat me concentreren op wat ik moet doen. En dat is racen', zegt Max gefrustreerd.
'Maar het is ook wel weer typisch Nederlands, toch? Ik houd me persoonlijk niet bezig met alles wat er geschreven wordt. Ik woon nu in Monaco, wat lekker relaxed is. Het is wat verder weg van alles, maar ze moeten ook een beetje snappen wat privé is en wat niet. Wat niet privé is, is natuurlijk het racen zelf. Maar daarnaast heb ik ook een eigen leven. En dat wil ik ook fijn zo laten', eindigt de enkelvoudig Grand Prix-winnaar.