
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleAdrian Newey, de technische man van Red Bull, gaat tijdens zijn gesprek met Auto, Motor und Sport in op de geruchten dat Red Bull met een nieuwe auto aan de start zou verschijnen bij de Grand Prix van Barcelona.
'Het is geen nieuwe auto, het is nog niet eens een half-nieuwe auto. We hebben gewoon een nieuwe update toegepast', stelt technicus Newey, die zegt dat niet alles zichtbaar is voor de buitenwacht.
Ook Christian Horner, teamchef van Red Bull gaat in op de aanpassingen bij de F1-bolide van onder meer Max Verstappen. 'De sideboxes zijn anders, maar dat valt niet te zien met het blote oog. We hebben daarnaast ook de luchtstroom binnen de auto aangepast', zegt Newey. Tevens zijn de rem ventilatoren vervangen, zo meldt de Duitse website. (foto: Red Bull Content Pool)
Voorspel hier hoeveelste Max Verstappen zondag wordt in de Grand Prix van Spanje en maak kans op een kersverse snapback van Red Bull uit de officiële webshop van Max Verstappen.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- een terechte race winnaar, en een terechte wereldkampioen, dit belooft veel voor volgend jaar. Gelukkig was er veel sportiviteit te zien op het podium, respect in zijn pure vorm.
VeeWeetje01-11-2026 - Van harte gefeliciteerd Antonelli. Goed gedaan jonge en echt gegund. Super gedaan gewoon. Verder echt een toprace van Max. Kreeg het niet cadeau en moest er voor vechten. 2 keer een hele goeie start en een hele scherpe herstart. Het leek de tweede stint een recht toe recht aan race te worden en Max had veel snelheid daar. Maar met de engine breaking issue was de snelheid niet meer daar laatste 20 ronden. Max was gelukkig snel genoeg daarin . Een tiende was niet genoeg om hem uit de seconde te krijgen maar hij deed het briljant.RB2301-11-2026
- Mi congratulo vivamente con Kimi per il suo primo di tanti campionati del mondo. Lavoro fantastico!!! Max werkelijk een superrace gereden! Lewis mooi teruggevochten. Vermakelijke race!
Forzapertutti01-11-2026 - Tja!!! Hamilton gisteren veel overdreven en groote , en maar huilen .🤣🤣🤣🤣nu 2x kans om verstappen te verslaan lukt hem niet.🤣🤣🤣🤣🤷♂️5girl01-11-2026
- Verstappen superieur. 😎 Hamilton wéér een gemiste kans. 😛 Kimi campione! 🥳
peterheijnen3301-11-2026 - Heel bijzonder weer van de stewards hoe ze toch weer een manier gevonden hebben om Lewis en plekkie naar voren te schuiven 😢🤔BellaBenni01-11-2026
- Nadeel ..Straks een gridstart wordt weer spannend voor Max. Duimen dat hij weer goed wegkomt met die 2 ferrari's in zijn nek bij de start , pfff balen.
Tiras01-11-2026 - If Lawson gets to keep his seat I hope has learned something and will stop trying to be a "big shot" so to speak when Max is near him. The penalty will have little effect on Lawson but definitely does for Max- in this race and in the future with the Super License point. The whole penalty is disgraceful from the stewards. Not in qualifying, not in the race but in free practice! How ridiculous can they get- but there was a chance to penalize Verstappen and they just couldn't let it go. IMO they should remove it and apologize! Were Norris and Piastri penalized for there clash during the race? Of course not.greenfarmer01-11-2026
- Hamilton zegt: ik denk daar niet over na, Hamilton doet: ik wil mijn 8e!
VeeWeetje01-11-2026 - Hele rare gang van zake en het zwijgen van het team waarom helpt ook niet om de speculaties tegen te gaan. En om dan een 32 jarige in de auto te zetten zet ik ook mijn vraagtekens bij.Monic Armiento-Hissink01-11-2026














