Verstappen legt uit waarom Red Bull langzamer is dan in Maleisië

Max Verstappen
zaterdag, 07 oktober 2017 om 10:14Skysports
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Max Verstappen heeft voor de camera van Skysports verteld waarom hij denkt dat Red Bull Racing zaterdag tekort is gekomen in Japan. De Nederlander moest een seconde toegeven op Lewis Hamilton, waar hij de Grand Prix van Maleisië vorige week nog heeft gewonnen.
'Er zitten veel rechte stukken in en ook de bochten kan je toch met een erg hoge snelheid nemen, waar ze bijna als een recht stuk voelen. Daarnaast was de temperatuur vorige week veel hoger, dat voordeel hebben we nu niet', antwoordt Verstappen. 'Maar zondag wordt het warmer', probeert hij positief te blijven.
Verder zegt Max dat de eerste sector belangrijk is. 'Als je hier normaal gesproken problemen hebt in de eerste sector, dan gaat het pijnlijk worden', weet Max uit ervaring. 'Hopelijk krijgen we (iedereen) degradatie', sluit hij af.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading