Video | Horner: 'Ik denk dat Jos zijn tv stuk heeft geslagen'

Max Verstappen
maandag, 23 oktober 2017 om 11:53Sky
standaardfoto f1maxjpg
Bij Channel4 bespraken ze de beslissing om Max Verstappen een tijdstraf van vijf seconden te geven voor de inhaalactie op Kimi Raikkonen uitgebreid. Men zegt op een gegeven moment. 'Kijk even op Twitter en vul dan 'Jos Verstappen' om te zien wat hij ervan vindt.'
Christian Horner heeft wel zijn vermoeden. 'Ik denk dat Jos zijn tv stuk heeft geslagen', zegt de teambaas van Red Bull. Het is overigens dezelfde steward die Mark Webber een keer heeft benadeeld in de ogen van de Australiër. 'Het is een shit beslissing. Ik kan hier gefrustreerd om worden', laat Webber weten bij het zien van de beelden.
'Als dit om de zesde, zevende of tiende plaats zou zijn gegaan, dan zou er absoluut niets zijn gebeurd. Het ging echter om het podium', moppert Webber. 'Hij reed fenomenaal. Wat er volgens mij gebeurde, was dat Sebastian Vettel Kimi probeerde te helpen door hem DRS te geven. Dat plan werkte echter niet.'
'Max had een geweldige tractie bij het uitkomen van bocht 15 en op een gegeven moment zat hij echt aan de binnenkant, waarbij hij afstand wilde nemen van de rechter achterband van Räikkönen. Kimi kwam daarna steeds dichter naar de apex van bocht 17 toe en om geen contact te maken, zocht Max de uitloopstrook op. Dit was een correctie actie', concludeert de analist en oud-rijder van Red Bull Racing.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading