Video | Vijf vergeten momenten van de Grand Prix van Groot-Brittannië
Video'sdinsdag, 28 juli 2020 om 17:00 - Wel leuk voor Montoya dat hij een vriend heeft gevonden die tegenwoordig ook voor een interview een snuif neemt..
Wat de F heb ik net voor BS zitten lezen?
- Meedoen of paddockpas inleveren zal ook wel helpen...
- 'Het wordt geweldig om al die auto's dicht bij elkaar te zien racen in de snelle bochten. Dat lijkt tegenwoordig mogelijk.'
Ja, en waarom? Omdat we het woord snelle er nu wel tussenuit kunnen halen..
Hoe sneller je door een bocht gaat, hoe slechter voor je batterij..
Dus.. leuke sector 1 wordt het inderdaad op half gas..
- Die steiner wordt steeds meer een eikel max is lui kan hij niet zeggen
- Veel woorden, maar geen inhoud. Is ook een kunst he. Maar feit is dat RB het slecht voor elkaar heeft en dat Max daar vreselijk van baalt en dus een pesthumeur heeft, en terecht m.i. Dit is voor een topteam gewoon een onwaardige wanprestatie,
- Steiner raaskalt. Als Max naar Mercedes had willen gaan dan had hij er al gezeten.
- De RB22 heeft wel degelijk last van wat vibraties, dat heeft Red Bull zelf al aangegeven tijdens de testdagen. Het is alleen lang zo erg niet als bij Aston Martin.

De vasthoudendheid waarmee Peter Windsor Max Verstappen verdedigt vind ik buitengewoon bewonderingswaardig.
Ook deze oud teambaas en analist zegt, net zoals Max Verstappen precies zoals het is. Hij maakt het niet mooier of lelijker maar verteld zoals het is. Nu wil ik de content van dit topic niet politiseren..., maar hetgeen Windsor opmerkt over de rol van de journalistiek spreekt mij ook heel erg aan.
Waarom? Omdat ik paralellen zie met de rol van de Amerikaanse journalistiek in de VS (waarvan de huidige president al een groot deel in zijn zak heeft). Nu heeft de FIA voor zover ik weet geen enkele media "onder controle", waarbij ik de mogelijke invloed van de eigenaar van de Formule 1, de Amerikaanse mediagigant Liberty Media, een bedrijf dat gecontroleerd wordt door telecommagnaat John C. Malone die ook een belangrijk belang heeft in Warner Bros, allemaal Amerikaans, wel even buiten beschouwing laat.
Maar het gaat mij daarbij vooral om het aspect van iets niet vertellen en/of iets anders vertellen. Ik moet daarbij o.a. ook even denken aan Drive To Survive die volgens de FIA een hele grote rol heeft gespeeld in de toenemende (Amerikaanse) interesse in de Formule 1. Wij weten wel beter, toch? Hoe dan ook, wij moeten het effect daarvan, ook in de beeldvorming van de Formule 1 en zijn coureurs, beslist niet onderschatten.
Daarnaast kan ik mij wel voorstellen dat elk mediabedrijf, klein en groot, wiens bestaansrecht is te danken aan de Formule 1, niet staat te springen om in de hand te bijten die hen voedt. Dus zaken vooral niet al te negatief belichten.
Maar zo langzamerhand lijkt het er steeds meer op dat de lieden die zich kritisch durven uit te spreken over de huidige beslommeringen in de Formule 1 op één hand zijn te tellen...- Wat maken sommigen zich druk. Terwijl Max allang weet dat ie stopt eind dit jaar. En dat weet Toto ook en daarom zal hij niet proberen hem te halen. Pablo, Gunther verdoen jillie je tijd maar. Max weet het wel
- 'Als je het niet eens bent met Verstappen, snap je het gewoon niet.'
- Racen, januari 650.000 voor Christus.
Loading