Abiteboul: 'Iedereen erover eens dat Red Bull het referentiepunt van Renault is'

Formule 1
vrijdag, 08 maart 2019 om 17:01
Abiteboul GP Abu Dhabi 2018jpg
Het team van Renault eindigde vorig jaar als vierde bij de constructeurs en zette daarmee de stijgende lijn van de afgelopen jaren voort. Toch was er een gapend gat richting de teams van Mercedes, Ferrari en Red Bull Racing. Renault wil echter de strijd aangaan met het laatstgenoemde team. Dat laat teambaas Cyril Abiteboul weten.
Oud Red Bull-coureur Daniel Ricciardo is hiervoor belangrijk. 'De RS19 is op een solide manier geboren en daarnaast beschikken we in de vorm van Daniel Ricciardo over speciale troef in handen. Ik denk dat iedereen het erover eens is dat RBR ons referentiepunt is', liet Abiteboul weten tegenover TF1.
Renault kwam de afgelopen jaren tekort wanneer wat betreft de motorprestaties, maar volgens Abiteboul is dat verleden tijd. 'Op dat gebied komen we al veel jaren tekort. Dat gaat dit seizoen dus veranderen, als we de aansluiting willen vinden bij de top. Ik denk dat wij over de middelen beschikken om die ambitie te bewerkstelligen.'

Renault stelt grote doelen op voor 2019

Omdat Renault volgens Abiteboul geen nadelen meer zal ondervinden van de motor, worden er door de Fransen grote prestaties verwacht. 'Onze handicap op het gebied van de motor zou niet meer moeten voorkomen. We stellen voor dit jaar grote doelen', aldus de Franse teambaas van Renault. (Foto: Renault F1 Team)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading