Als het aan Zak Brown ligt blijft Fernando Alonso nog een lange tijd bij het team van McLaren. 'Hij heeft nog vijf jaar te gaan als hij dat wilt.' De manager van McLaren gelooft dat het team echter alleen een kans maakt de oud-wereldkampioen te behouden als ze hem een competitieve auto kunnen geven, en snel ook, want anders is het te laat en zal Alonso gevlogen zijn.
'Hij is heel gemotiveerd en fit. Hij kan nog vijf jaar mee als hij dat zou willen', zegt Brown tegenover de Spaanse krant Marca. Ik hoop dat hij blijft want ik denk dat wij hem de auto kunnen gaan geven die hij wilt.
Toch snapt Brown de frustratie van zijn coureur. 'Niemand is gemotiveerder om te winnen dan Alonso, maar hij heeft zich onberispelijk gedragen. Hij heeft gezegd hoe hij zich voelt om de feiten voor zich spreken en hij de beste coureur van de wereld is', aldus Brown.