
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleNico Rosberg en Paul di Resta waren afgelopen weekend onder de indruk van Sergio Pérez. De coureur van Red Bull Racing wist de Grand Prix van Monaco te winnen, ondanks dat Charles Leclerc de race mocht aanvangen vanaf poleposition. De voormalig Formule 1-coureurs zagen dat Pérez samen met Leclerc excelleerden tijdens het weekend in Monte Carlo.
Tijdens de race in Barcelona moest Pérez nog de eerste positie opgeven aan Max Verstappen. De reactie van de Mexicaan in Monaco was dus perfect. 'Het is de beste manier om te zeggen: doe dat niet nog een keer met mij, want ik wil ook voor de titel strijden', doelt Rosberg in gesprek met Sky Sports op de teamorders in Spanje. 'Het was een briljant weekend voor hem. We moeten niet vergeten hoe lastig het is om die out-laps te doen op een natte baan. Het was echt spectaculair om te zien.'
De druk van de Ferrari-coureurs
Toch was het aan het einde niet makkelijk voor Pérez om beide Ferrari-rijders achter zich te houden. De banden van de Red Bull-bolide hadden immers hun beste tijd al gehad. 'Het was wel een klein beetje zijn eigen schuld dat hij in die situatie terechtkwam', vertelt di Resta. 'Hij was in het begin niet rustig genoeg op de banden en daardoor had hij een vlakke kant. Toch hield hij de auto zo wijd mogelijk en dat was knap.'
Pérez was uiteindelijk de eerste die over de streep kwam, maar di Resta zag dat er nog een coureur was die de overwinning had verdiend. 'Er waren dit weekend twee coureurs die de overwinning verdienden, want zij excelleerden. Dat waren Checo en Leclerc.' De Schot denkt dat de coureur van Red Bull zijn positie binnen het team heeft versterkt door te winnen in het prinsendom. 'Maar voor Checo om op zo'n manier te winnen, is gewoon heel erg goed voor zijn eigen stabiliteit binnen het team', besluit Di Resta.
Lees ook
Al vanaf jonge leeftijd was Mike geïnteresseerd in de ronkende motoren van onder anderen Michael Schumacher en Fernando Alonso. De laatste jaren is de passie voor de sport steeds groter geworden en mist hij geen enkele sessie meer tijdens een Formule 1-weekend. Mike heeft zijn MA Journalistiek en Nieuwe Media aan de Universiteit van Leiden behaald, en begon in 2021 als stagiair bij F1Maximaal.nl.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Wie van de drie............. Hamilton Russell Norris Tietiediedie tiediediedie tiediediediedie tiediediediedie Wil de echte coereur opstaan.... Waarom blijven ze zitten? Aan Albert Mol zal het niet liggen. Ohw zegt Herman Emink, het moest zijn......wil de echte jankert opstaan. En hup, daar gingen ze alledrie.
Supermax-06-11-2026 - Mooi gesproken van Vasseur. Zet die Toos Eigendunk maar efskes op z'n plek. Spiegeltje spiegel aan de wand, wie ziet de volgende race Leclercs achterkant? Jij nep-goat, jij, die het zelf verkloot.
ZX12R06-11-2026 - Herbert is een gluiperd, glad als een aal en gifig als een slang. Zijn glimlach moet je wantrouwen. Zijn mes is zomaar getrokken en in jouw rug gestoken. Er zijn mooiere beesten op de aardkloot, heel veel mooiere.
ZX12R06-11-2026 - 😂😂
ZX12R06-11-2026 - Een terechte reprimande voor Lewis die de situatie naar zijn hand sprak maar zelf niet zuiver in deze race situatie was. Dit is een wijze aktie van Fred! De diva weet nu waar die staat en geen gluiperige werkwijze moet hanteren!
JeroenAarde06-11-2026 - Riekwijdte Wim, het stinkt wat hij schrijft.
ZX12R06-11-2026 - Hoog Russell, Kijk omhoog Russell anders kom je achterop...,
ZX12R06-11-2026 - 😂
peterheijnen3306-11-2026 - Net als dat ding wat zijn vriendin gebruikt?😜
ZX12R06-11-2026 - 😅😅BellaBenni06-11-2026

















