Pierre Gasly kijkt tevreden terug op de testdagen in Barcelona met AlphaTauri. Tijdens de laatste dag ging het mis bij de Fransman met een crash, maar daar houdt Gasly geen slecht gevoel aan over. Integendeel zelfs, want het gevoel in de auto is ondanks de nieuwe reglementen goed bij Gasly. Daarom spreekt de 26-jarige rijder van productieve dagen voor zijn team.
'We zijn net klaar met onze tests in Barcelona', begint Gasly na afloop van de testdagen in Barcelona in een video op Twitter van AlphaTauri. 'Ik was superenthousiast om weer de baan op te gaan om te zien hoe deze nieuwe auto's zich zullen gedragen. Het was echt positief moet ik zeggen. Ik kwam meteen uit de garage en ik voelde me echt goed. Er was een heel goed eerste gevoel, wat belangrijk is als je een eerste date hebt met je nieuwe auto.'
'Ik denk dat we er goed voor staan'
Het belangrijkste voor Gasly is dat hij en AlphaTauri veel hebben geleerd van de afgelopen testdagen. 'We hebben veel verschillende setups getest voor het team, maar ook de rijder moet begrijpen hoe je deze auto moet besturen en hoe je er het beste uit kunt halen. Ik denk dat we er goed voor staan, maar het is nu natuurlijk nog veel te vroeg om naar de prestaties te kijken, want iedereen speelt denkspelletjes en laat nog niet zien waar ze toe in staat zijn.'
Over een aantal weken reizen de coureurs af naar Bahrein voor de volgende testdagen. Daar zal het naar alle waarschijnlijkheid een stuk duidelijker worden hoe de verhoudingen zijn. 'We zullen het gaan zien in Bahrein, maar ik ben echt blij om terug te zijn', vervolgt Gasly. 'Het voelt goed, het is een leuke tijd om te werken en ik kijk uit naar Bahrein over een paar weken', besluit de AlphaTauri-coureur.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties