Hamilton: 'Mercedes kiest met het tekenen van Wolff voor stabiliteit' Formule 1
Formule 1

Hamilton: 'Mercedes kiest met het tekenen van Wolff voor stabiliteit'

Hamilton: 'Mercedes kiest met het tekenen van Wolff voor stabiliteit'

Lewis Hamilton is blij dat zijn teambaas Toto Wolff heeft bijgetekend bij Mercedes. Deze week kwam het nieuws naar buiten dat de Oostenrijker een contract tekende voor drie jaar, daarnaast werd ook chemiebedrijf Ineos aangekondigd als aandeelhouder in het Formule 1-team van Mercedes. Volgens Hamilton zijn de ontwikkelingen positief, hij is blij dat er wordt gekozen voor de lange termijn.

'Het is belangrijk om zo'n enorm boegbeeld te kunnen behouden voor het team. Ik denk dat het team er ook baat bij heeft, het is goed om te zien dat Mercedes ook zijn toewijding op deze manier laat zien', vertelt Hamilton aan Autosport.com. Het zorgt ervoor dat Hamilton de enige is binnen de organisatie die nog bij moet tekenen, die gesprekken zullen volgens de Brit volgende week worden opgestart.

'Daarnaast is er ook een extra bonus met Ineos, die bij zal blijven voor volgend seizoen. Het is goed om te zien dat zij volgend jaar ook een onderdeel zullen worden van ons team en komen helpen om de stabiliteit die we nu hebben vast te houden', vertelt Hamilton. De Brit is dus duidelijk in zijn nopjes met de veranderingen die komen binnen het team.

De coureur geeft verder te kennen at het moeilijk zal worden voor Mercedes om de lat nog hoger te leggen. Toch denkt de coureur dat de toekomst er rooskleurig uit ziet voor het team. 'De juiste mensen bevinden zich op dit moment op de juiste plek. Dus in die zin ziet het er goed uit voor volgend jaar.'

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws