Lance Stroll: 'Kritiek komt voort uit jaloezie'

Formule 1
zaterdag, 01 april 2017 om 12:22f1today.net
standaardfoto f1maxjpg
In een interview met Autosport vertelt Lance Stroll dat de kritiek op hem voorkomt uit jaloezie. Critici vinden dat de 18-jarige zijn stoeltje bij Williams vooral te danken heeft aan zijn vermogende vader.
Stroll werd afgelopen seizoen kampioen in het Europees kampioenschap Formule 3 en werd ook kampioen in het Italiaanse Formule 4. Sindsdien maakt hij deel uit van het opleidingsprogramma van Ferrari.
'Het is duidelijk dat mensen die niet in de Formule 1 zitten excuses proberen te verzinnen waarom zij het niet gehaald hebben. De coureurs in de Formule 1 hebben respect voor elkaar. Ze weten allemaal wat er voor nodig is om dit niveau te bereiken. Je hebt echter altijd mensen die jaloers op je zijn en mensen die je niet mogen. Ik trek me daar niets van aan', aldus Stroll.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading