Marko: 'Voor Sebastian moet alles kloppen in zijn auto'

Formule 1
donderdag, 05 november 2020 om 10:07
Helmut Marko Sebastian Vetteljpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Red Bull Racing-adviseur Helmut Marko zegt dat als Sebastian Vettel een goede auto heeft, hij echt moeilijk te verslaan is. Vettel won vier wereldtitels bij de Oostenrijkers, maar wist na zijn overstap naar Ferrari geen groots succes meer te boeken. De Duitser hoopt bij Aston Martin zijn vorm weer te hervinden.
'Voor Sebastian moet alles kloppen in zijn auto', vertelt Marko in gesprek met het Duitse Sport1. 'Anders begint hij teveel na te denken.' Dit heeft in het verleden ook al impact gehad op zijn prestaties, aldus Marko. 'Daarom had hij in 2014 zoveel problemen met Daniel Ricciardo', zegt hij.
Volgens een analyse van het Duitse medium, paste de auto die Vettel in 2014 tot zijn beschikking had niet bij zijn rijstijl. Dat is vergelijkbaar met wat er dit jaar gebeurt bij Ferrari. 'Maar de Red Bull was toen ook geen winnende auto', voegt Marko toe. 'Mercedes lag mijlen voor.'

Marko: 'Dat kon je duidelijk zien tussen 2010 en 2013'

'Als Sebastian één is met zijn auto, is hij nauwelijks te verslaan', vervolgt de Oostenrijker. 'Dat kon je duidelijk zien tussen 2010 en 2013, toen we vier wereldkampioenschappen wonnen. Ik hoop dat Aston Martin hem in 2021 een auto geeft waar hij zich prettig bij voelt.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading