
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleHelmut Marko baalt dat Max Verstappen geen poleposition heeft weten te behalen voor de Grand Prix van Miami. De Nederlander leek even goed op weg, maar maakte in zijn laatste run een fout, waardoor er niet meer in zat dan de derde plek. Maar volgens Marko zijn er nog genoeg kansen in de race, ook al lijkt het erop dat inhalen erg moeilijk wordt in Miami.
'We waren erg optimistisch', begint Marko bij ServusTV. 'Maar toen maakte Verstappen een fout, en dat was het einde.' Toch heeft de Red Bull-adviseur hoop in een goede afloop van de race. Vooral het snelheidsverschil met de concurrent helpt mee in het vertrouwen. 'We zijn acht kilometer per uur sneller op het rechte stuk dan Ferrari. Dat moet ons een kans geven', verwacht Marko.
'Dat weten we allemaal niet'
Als het aankomt op inhalen in Miami, dan moeten de coureurs erg terughoudend zijn. Buiten de normale racelijn is het glibberen en glijden geblazen. Marko verwacht alsnog dat er spektakel kan plaatsvinden en dat inhalen er weldegelijk in zit. 'Het zal doorslaggevend zijn hoe de bandenslijtage is', voegt de Oostenrijker daaraan toe. 'Dat weten we allemaal niet, het is een compleet nieuwe baan.'
Ook hebben alle teams niet echt longruns kunnen doen, waardoor het ook niet echt duidelijk is hoelang de banden meekunnen. Dat zal de race alleen maar spannender maken. 'De longruns zijn zeker niet zinvol met vier of vijf ronden', ziet Marko ook in. 'We hebben gezien dat de harde band heel moeilijk op te warmen is. Dus er zit nog veel in', sluit Marko hoopvol af.
Lees ook
Nog niet zo heel lang zit Rick bovenop de Formule 1. Sinds de intrede van Max Verstappen in de Formule 1 is de sport langzaam gaan bloeien bij hem. Vanaf januari 2019 is Rick begonnen met schrijven voor F1Maximaal. Sindsdien is de Formule 1 een vast onderdeel geworden van zijn weekend, als er wordt geracet. Daarbij is hij nu als hoofdredacteur verantwoordelijk voor alles wat te lezen is op F1Maximaal.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Mooi gesproken van Vasseur. Zet die Toos Eigendunk maar efskes op z'n plek. Spiegeltje spiegel aan de wand, wie ziet de volgende race Leclercs achterkant? Jij nep-goat, jij, die het zelf verkloot.
ZX12R06-11-2026 - Herbert is een gluiperd, glad als een aal en gifig als een slang. Zijn glimlach moet je wantrouwen. Zijn mes is zomaar getrokken en in jouw rug gestoken. Er zijn mooiere beesten op de aardkloot, heel veel mooiere.
ZX12R06-11-2026 - 😂😂
ZX12R06-11-2026 - Een terechte reprimande voor Lewis die de situatie naar zijn hand sprak maar zelf niet zuiver in deze race situatie was. Dit is een wijze aktie van Fred! De diva weet nu waar die staat en geen gluiperige werkwijze moet hanteren!
JeroenAarde06-11-2026 - Riekwijdte Wim, het stinkt wat hij schrijft.
ZX12R06-11-2026 - Hoog Russell, Kijk omhoog Russell anders kom je achterop...,
ZX12R06-11-2026 - 😂
peterheijnen3306-11-2026 - Net als dat ding wat zijn vriendin gebruikt?😜
ZX12R06-11-2026 - 😅😅BellaBenni06-11-2026
- Wow, niet alleen door je eigen teambaas op je plek gezet worden, maar dit mede ahv je allergrootste kwelgeest, is next level op je plek gezet worden. Vasseur laat hier duidelijk zien wie er vooral niét de baas is! Nou, kom er maar in Britse pers. 😛
peterheijnen3306-11-2026

















