Het belooft volgend weekend weer een drukte van jewelste te worden in Spielberg. Duizenden Nederlanders zullen afreizen naar de Red Bull Ring om de verrichtingen van Max Verstappen van dichtbij te volgen. Woensdag meldt Verstappen.nl dat de Max Verstappen Village tijdens de GP van Oostenrijk uitverkocht zal zijn.
Het Max Verstappen Village biedt plaats aan 4500 fans en er zijn dus geen kaarten meer verkrijgbaar voor dit nieuwe en tevens unieke initiatief van SportStadion. Het 'Nederlandse dorp' staat van woensdag 27 juni tot en met maandag 2 juli en er valt te overnachten in een caravan, camper of eigen tent.
Ook de twee Max Verstappen-tribunes (met een capaciteit van 13.000 plaatsen) waren in trek de afgelopen maanden, want ook hier zijn geen plekken meer verkrijgbaar. De kans is overigens vrij groot dat het uiteindelijk gaat om een veel groter aantal Nederlandse fans, die een kaartje hebben gekocht voor andere tribunes of plekken rondom het circuit.
Verstappen zelf reageert verheugd op het nieuws: 'Dit initiatief van SportStadion is super! De afgelopen jaren was de sfeer op de Max Verstappen Tribunes al geweldig, zo heb ik gezien. Dit jaar staat er in Oostenrijk een extra tribune en een heuse village, die beide uitverkocht zijn. En dat tijdens de thuisrace van Red Bull, echt top! Ik vind het altijd mooi om zoveel fans bijeen te zien en hoop in Spielberg een mooi resultaat te kunnen behalen.' (Foto: Red Bull Content Pool)