
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleKees van de Grint, analist bij Viaplay, vindt dat Sergio Pérez de grootste prijs heeft binnengehaald na de Grand Prix van Las Vegas. Van de Grint is van mening dat de teamgenoot van Max Verstappen zich eindelijk heeft bewezen tijdens de race in het gokparadijs.
‘Voor mij is Pérez een winnaar', begint de Viaplay-analist in het programma In de Slipstream. ‘Want hij is tweede geworden in het kampioenschap. Dat is een feit', voegt hij hieraan toe. Dankzij de tweede plek van Pérez in het kampioenschap heeft Red Bull Racing, voor het eerst in de geschiedenis van het team, zowel de eerste als de tweede plek in het kampioenschap op haar naam staan.
Volgens Van de Grint was dit het beste dat Pérez voor het team kon doen als teamgenoot van Verstappen. ‘Hoger kan hij ook niet komen', legt hij uit, verwijzend naar de dominantie die de Nederlandse wereldkampioen dit seizoen vertoont. ‘Hier heeft hij wel laten zien dat hij een goede tweede rijder is', voegt hij eraan toe.
Weinig geluk voor Pérez
Pérez had in Las Vegas een sterke race en het leek lange tijd alsof hij tweede zou worden, waarmee Red Bull een één-twee-finish zou behalen. Pérez slaagde er echter niet in zijn positie te verdedigen en werd op het laatste moment ingehaald door de Ferrari-coureur Charles Leclerc. De Mexicaan moest uiteindelijk genoegen nemen met een derde plek in de race.
Het is niet de eerste keer dat de Red Bull-coureur op het laatste moment wordt ingehaald in een race. Tijdens de Grand Prix van São Paulo miste de Mexicaan een podiumplek nadat hij werd ingehaald door Fernando Alonso. Die race eindigde in een werkelijke fotofinish, met slechts 0,053 seconden verschil tussen de twee coureurs.
Toch Verstappen de grote winnaar?
Rudy van Buren is het niet eens met Van de Grint wat betreft het kiezen van de man van de race vanwege de zwakke verdediging van Pérez. ‘Het is heel makkelijk om te zeggen, daar heb je die fanboy, maar ik kom toch bij Max uit', geeft hij eerlijk toe.
Van Buren zag Verstappen veel pech hebben tijdens de race in de gokjungle. ‘Zijn neus stond het hele weekend niet de goede kant op', legt hij uit. ‘Zonder die safetycar na het incident met (George, red.) Russell had hij de race naar mijn mening niet gewonnen. Dat het dan toch zijn kant opvalt na die extra stop die het team heeft gemaakt, dan ben je voor mij gewoon de winnaar', aldus Van Buren.
Lees ook
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Kan ook te maken hebben met Ferrari, weet zo niet welke sponsor dit in de weg zou kunnen zittenMilou201503-11-2026
- Ben bang dat hij Perez niet bij kan houden.EJ03-11-2026
- Brown zegt , het is jouw team ( als hij naar McLaren komt) ,kijk daar gaat het weer fout, Norris zal zich nooit ondergeschikt maken van Hamilton !!
Regenracer03-11-2026 - Jajaja,die maFIA............spiked196403-11-2026
- maFIAspiked196403-11-2026
- Dus de voerselbank kunnen we achterwege laten nu. Of hou je nog wat over na die 64 ruggen onderhoud.
Supermax-03-11-2026 - En dan heb je voor dat geld nog maar een heel klein werkvenster waar binnen alles lekker werkt, al moet ik toegeven dat het de laatste tijd stukken beter gaat. ;)
peterheijnen3303-11-2026 - Twee toppers binnen het team als LH naar mclaren zou gaan dat is een voorbarige conclusie. Norris heeft dit jaar weinig tot niets laten zien en dat voor een wereldkampioen door directe team orders. De golden boy en LH in een team zal het zelfde effect hebben als nu bij Ferrari onze golden boy ziet soms een mogelijkheid om in te halen die er niet is en voilla alle twee eraf. Als ik lewis was ging ik voor een stoeltje bij cadilac LH houd van Amerika en kan bij cadilac weer zijn gedroomde nr1 coureur worden.
Jos Hendriks03-11-2026 - Volgens de Wet van Montoya is Hadjar ook gewoon net zo goed als Max, maar kan hij gewoon net iets minder goed omgaan met een instabiele wagen. Het is slechts een detail, meer niet ...MJAH03-11-2026
- Norris en Piastri laten zich inderdaad wel vaak makkelijk het kaas van het brood eten. Zou ideaal zijn voor Lewis. Hij kan natuurlijk ook gewoon terug gaan naar Mercedes in plaats van Russell.MJAH03-11-2026














