Ricciardo crashte tegen de muur tijdens eerste rit in RB14

Formule 1
dinsdag, 20 februari 2018 om 10:57
standaardfoto f1maxjpg
Red Bull Racing heeft haar eerste filmdag niet de volle 100 kilometer succesvol kunnen testen omdat coureur Daniel Ricciardo de muur in crashte na ongeveer 70 kilometer te hebben gereden, zo melden meerdere bronnen. 
De Australiër verloor de controle over de RB14 zodra hij door een plasje met water reed. Vervolgens spinde hij en raakte de muur, wat voor flink schade aan de bargeboards, de neus en de hele voor-ophanging heeft gezorgd. Het team kon de filmdag dan ook niet voortzetten. 
Desondanks is Ricciardo positief over de rij-eigenschappen van de nieuwe RB14. 'Ik kon aanvoelen dat de achterkant van de auto zeer stabiel bleef, ondanks de slechte weersomstandigheden. Natuurlijk was het een lange dag omdat je probeert alles op gang te zetten, maar het is beter dat dit hier gebeurd dan in Barcelona', aldus de teamgenoot van Max Verstappen. 

De dag begon ook al niet goed voor Red Bull Racing. In het eerste rondje ging het ook al fout omdat brandstof aan het lekken was. Dit probleem kon wel spoedig opgelost worden, maar de bodemplaat van de auto moest er daar wel even voor af. (foto: Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading