'Teams hebben extreem schadelijke beschuldigingen gemaakt naar de FIA'

Formule 1
donderdag, 12 maart 2020 om 8:54
Jean Todt Mick Schumacher jpg
Jean Todt heeft gereageerd op de brief die de Formule 1-teams verstuurd hebben naar de FIA. In de brief verzochten de tegenstanders van Ferrari om verduidelijking rondom de legaliteit van de Ferrari-krachtbron in 2019.
Todt is totaal niet gediend van de manier waarop de teams te werk gegaan zijn en dit laat hij duidelijk merken in de reactie: 'Gebaseerd op een totaal inaccuraat een bevooroordeeld pakket aan feiten, twijfelen jullie niet alleen aan de keuze van de FIA, maar ook aan de integriteit.'
'Hiermee suggereren jullie fraude in de overeenkomst tussen de FIA en Scuderia Ferrari', vervolgt de voorzitter van de FIA. De toon wordt nog strenger. Vermoedelijk probeert Todt met een dergelijke brief enige verdere vorm van verzet de kop in te drukken.

Todt verwerpt beschuldigingen aan adres van FIA

'Deze aanvraag gaat veel verder dan een legitiem verzoek voor een nadere verklaring. Dit was positief ontvangen door de FIA. Maar het verzoek dat gemaakt is schaadt de reputaties van de FIA en het Formule 1 wereldkampioenschap zelf', merkt Todt op in zijn brief volgens The Parc Fermé.
'De FIA verwerpt en ontkent jullie beschuldigingen. De teams hebben gedachteloos extreem schadelijke en lasterlijke beschuldigingen gemaakt naar de FIA en haar management, waaronder de voorzitter', zo sluit hij zijn bericht af. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading