Uitslag eerste vrije training F1 Grand Prix van Oostenrijk 2023 Formule 1 vrijdag, 30 juni 2023 om 14:45
Max Verstappen heeft de eerste en enige vrije training voor de Grand Prix van Oostenrijk als snelste afgesloten. De Nederlander deed dat door bij het vallen van de vlag met medium-banden de snelste tijd van Carlos Sainz aan te scherpen. De Spanjaard hield teamgenoot Charles Leclerc achter zich, waarbij de beide Ferrari -coureurs de zachte banden gebruikten, net als Lewis Hamilton op P4. Sergio Pérez eindigde als vijfde, met Fernando Alonso , die slechts één set banden gebruikte, als achtste. De Vries sloot de sessie als zestiende af.
loading
Leo, drama en dom beginnen niet voor niets met dezelfde letter … Tja, had hij zijn school maar af moeten maken.
Nu te oud om wat nieuws te leren.
Wordt weer heerlijk seizoen naar zijn gejank luisteren🤣🤣🤣 👊🏻
👏🏻👏🏻👏🏻 “Je doet zo dom mogelijk”
Leo, vraag aan een willekeurige F1 fan wat er als eerste bij hem opkomt bij het horen van de naam Montoya en je krijgt denk ik het volgende resultaat:
1. Domme doorgesnoven Colombiaan;
2. Domme Colombiaan;
3. Domme geflopte F1 coureur.
Niet per se in deze volgorde, maar dom voert wel de boventoon … Mark. Ik heb in de App Store gezocht op F1Maximaal, F1MAXIMAAL en F1MAXIMAAL.NL, maar nog geen app kunnen vinden.
Misschien zoek ik op de verkeerde naam.
Kun jij mij vertellen welke naam ik moet invullen in het zoekveld ? … Ze halen het geld ergens anders weer weg: https://racing.nl/formule-1/viaplay-verhoogt-prijzen-abonnees-betalen-34-euro-per-maand-2/?fbclid=IwY2xjawP5XNVleHRuA2FlbQIxMABicmlkETBDaXdXMDdEcnFtVzFkWDZIc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHmiosvJR0HEfgiN7iYEG1pXeb3p7woFi7XjWo1J0K0Lftfb99enJiM60MwXR_aem_Jojmhtv_ZPDNH06nGf1__Q @MJAH: Dit zou inmiddels opgelost moeten zijn, bedankt voor het melden! Hij is nog steeds een verleng stuk van Mercedes. Als je het zo laat en niks doet, wordt het een kampioenschap tussen 4 teams en kan de rest wel inpakken, dan zijn 7 teams de dupe. Ik denk dat dat erger is. Een ding is duidelijk, Als ze werkelijk zoveel voordeel zouden hebben dan moet er iets gedaan worden, want er zijn afspraken gemaakt waaronder deze regel om de nieuwe motor leveranciers niet meteen op een zodanige achterstand te zetten dat die niet meer voor de volgende regelgeving goed gemaakt kan worden. Ja en? Dit is de eerste dag in wat meer representatieve omstandigheden. Er valt nog niks te zeggen. Er is valt nog veel te leren en te testen. De laatste dag van de tweede testweek zal wat meer duidelijk worden. Ze zijn nu nog echt niet bezig met het benaderen van kwalificatie tijden uit het verleden. In de kwalificatie vorig jaar werd in de 1:30, 1:29 gereden. Loading