Update | Carey wil minimaal vijf jaar rijden in nieuwe steden VS

Formule 1
donderdag, 19 oktober 2017 om 15:31ESPN
standaardfoto f1maxjpg
Chase Carey wil nog steeds graag racen in een grote Amerikaanse stad. Hij is in gesprek met Las Vegas, New York en Miami. 'We zijn er nog mee bezig', zegt Carey in gesprek met ESPN. 'Dit zijn grote en complexe steden', verduidelijkt hij de stroeve onderhandelingen.
Dit betekent niet dat de directie van de F1 net zo ver is als aan het begin van 2017 toen ze de koningsklasse overnamen. 'We zullen morgen geen contract tekenen, maar we zijn zeker verder dan zes maanden geleden in onderhandelingen', aldus de CEO van de Formule 1.
Update 15.29u
In hetzelfde interview met ESPN geeft Carey verder aan dat hij niet op een deal van twee tot drie jaar zit te wachten met een potentiele nieuwe stad. De bestuurder wil een deal voor minimaal vijf jaar sluiten. Hetzelfde geldt voor China, waar hij graag een tweede race zou willen afwerken. (foto: Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading