
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleDit jaar zal er wederom een virtuele 24 uur van Le Mans verreden worden. Team Redline is weer van de partij met een stellaire coureurssamenstelling. Max Verstappen, Lando Norris, en Atze Kerkhof zullen de virtuele endurance-race proberen te trotseren. De vierde deelnemer namens Team Redline is simracer Greger Huttu.
Via Twitter maakte de organisatie van de 24 uur van Le Mans bekend dat de twee Formule 1-coureurs een gooi gaan doen naar de virtuele titel van de 24 uur van Le Mans. Vorig jaar deden de McLaren-coureur en de Red Bull Racing-coureur ook al mee aan het evenement.
13 en 14 juni wordt de race verreden over een periode van 24 uur. De coureurs wisselen elkaar in deze periode af om zo de 24 uur rond te maken. Vermoedelijk zullen Norris en Verstappen beiden Twitch gebruiken om hun simrace-activiteiten te streamen. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)
Update 28-5 19.15u | Onder meer Button, Massa en Senna tegen Verstappen in simrace Le Mans
De deelnemerslijst van de virtuele 24 uur van Le Mans komt er steeds sterker uit te zien. Naast Verstappen en Norris, die bij Team Redline elkaars teamgenoten zijn, hebben zich ook veel oud-Formule 1-coureurs gemeld voor de simrace.
Onder hen is Jenson Button, de wereldkampioen van 2009. Ook Grand Prix-winnaars Felipe Massa, Giancarlo Fisichella, Olivier Panis en Juan Pablo Montoya zullen volgens RTL GP hun opwachting maken.
Andere rijders die hebben aangekondigd om komende maand op het virtuele Circuit de la Sarthe te racen zijn Bruno Senna, regerend Formule E-kampioen Jean-Eric Vergne, enkelvoudig Grand Prix-deelnemer Andre Lotterer en voormalig IndyCar-kampioen Simon Pagenaud.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- En het zal ook niets worden met hem zolang hij samen met Antonelli in 1 team zit. Alhoewel, Antonelli zal zich volgend jaar echt moeten bewijzen want dan pas kan hij laten zien of hij echt die coureur is die veel mensen denken dat hij is.Bassie108-11-2026
- Wat ik deze we get belangrijkste vind is dat het geen saaie race wordt. Dat Max mooie inhaalacties laat zien . Twee of 3 rode vlaggen gedurende de race zou ideaal voor Max zijn. Verder is het natuurlijk super benrijk dat Max voor Hamilton eindigt en McLaren minder punten binnenhaalt dan Red Bull. Dat laatste zal niet makkelijk worden met Norris op 1.Bassie108-11-2026
- Verstappen gaat daar zeker vpor zorgen. Hinchcliffe vergeet dat bij de vorige 2 edities toen Verstappen ook een inhaalrace reed, Hamilton ook redelijk achteraan startte en beide keren al na 2 ronden ingehaald was door Verstappen. Daar waar het voor Verstappen beide keren in een magistrale inhaalrace (p1 en p3) eindigde, viel Hamilton beide keren uit na een dramatische race.RB2308-11-2026
- Klopt dsn gaan ze vanuit de pitstraat. Lewis heeft inderdaad 75 plekken gridstraf en Verstappen 30. Lees net dat Verstappen alsnog p21 start en Lewis p20. Want schijnbaar met 15 plekken of meer, wordt de volgorde bepaalt aan de hand van kwalificatie. Ongeacht of de één meer plekken heeft dan de ander. Beetje kromme regel maar goed. Omdat Verstappen Q2 oversloeg wegens het willen uitsparen van een set banden kwalificeerde Hamilton hoger in dit geval en krijgt hij door deze regel, ondanks een grotere gridstraf een hogere startpositieRB2308-11-2026
- Lewis zou 75 plekken gridstraf hebben: https://www.the-race.com/formula-1/f1-2026-brazilian-grand-prix-starting-grid-with-four-penalties-copy/. Als RB morgen ochtend de parc ferme verbreekt en de instellingen verandert, om de auto bijvoorbeeld af te stellen op droog weer, dan zou Max alsnog vanuit de pitstraat moeten vertrekken.MJAH07-11-2026
- Je kunt merken dat Hadjar's grote idool Hamilton is ...
wg07-11-2026 - Verstappen is uitzonderlijk goed. Hamilton is uitzonderlijk irritant.
Supermax-07-11-2026 - Gaat het wel P21 worden? Er gaan ook veel berichten rond dat Verstappen op P20 start omdat Hamilton 65 plekken gridstraf heeft en Verstappen net als Perez 30. Dat zou volgens velen ook de reden zijn geweest dat Verstappen uitstapte na Q1 omdat hij met het Outqualifyen van Perez zijn werk gedaan had.RB2307-11-2026
- Norris op 1, het is een ware kampioen natuurlijk. Waar is het schijthuis, ik heb haast!
Supermax-07-11-2026 - 'radiodegradatie'. ha ha, die is nieuw!
Tiras07-11-2026














