Vettel: 'Echt alles is mogelijk'

Formule 1
zondag, 01 oktober 2017 om 8:17
standaardfoto f1maxjpg
Sebastian Vettel gaat met open geest beginnen aan de Grand Prix van Maleisië. De Duitse coureur weet niet wat hij moet verwachten en hoopt op de juiste samenloop van omstandigheden. In gesprek met Sky Sports blikt hij alvast vooruit.
'Ik verwacht dat ik terug kan komen bij de leidende groep', begint Vettel. 'Het is zeker niet ideaal. Ik heb verder geen verwachting van een eindplaats, maar alles kan gebeuren. Daarom zijn we ook gaan racen.'
'Ik wil ervoor zorgen dat we het maximale eruit halen', vervolgt de coureur van Ferrari. 'We moeten het maximale nog zien uit te rekken. Met de kennis van deze race, deze omstandigheden, is echt alles mogelijk. Ik sta er heel open in. Als de safety car op het juiste moment komt, weet je echt niet wat er mogelijk is.' (foto: Ferrari Media)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading