F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
Video | Mercedes: Hoe werkt het verbrandingsproces in de motor?
Formule 1
door
Sjoerd Valkering
maandag, 27 maart 2017 om 10:46
YouTUbe
door
Sjoerd Valkering
Mercedes heeft in 2017 al een aantal interessante video's geplaatst. Ditmaal weer één, eentje hoe het verbrandingsproces in de motor van de Mercedes W08 werkt. Bekijk de beelden hieronder.
loading
Populair F1-Nieuws
F1 in het kort | Bahrein en Saoedi-Arabië voorlopig van de kalender
mrt 14, 23:23
Flinke opsteker voor Red Bull: 'Hoeven zich geen zorgen te maken over één groot probleem'
mrt 14, 20:45
Verstappen reageert op uitnodiging van Antonelli: 'Wil heel graag samen rijden'
mrt 15, 11:04
Ondertussen in F1 | Kimi Räikkönen wint de Grand Prix van China?!
mrt 15, 13:05
Red Bull schrapt mediamoment en geeft persbericht vrij: 'Slechtst denkbare scenario'
mrt 15, 12:45
Doornbos wijst Verstappen op enorme blunder: 'Iedereen verklaarde me voor gek'
mrt 15, 12:16
Alonso ziedend over 'kampioenschap van de batterijen': 'Slechts denkbare show'
mrt 15, 11:44
Norris mist start, Red Bull vervangt onderdelen bij Verstappen en Hadjar
mrt 15, 7:33
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Sky Sports treurt om situatie Verstappen: 'Een behoorlijk troosteloos seizoen'
mrt 15, 17:00
Windsor houdt zijn hart vast: 'Verstappen is zo boos als een leeuw in een kooi'
mrt 15, 16:40
Ocon wordt met de dood bedreigd, management van F1-coureur komt met statement
mrt 15, 16:11
McLaren met de handen in het haar: 'Heel erg irritant, moet beter voor Japan'
mrt 15, 16:05
Mol gaat volledig tegen Verstappen in: 'Dan snap je het niet'
mrt 15, 15:45
Bearman schrok van incident met Hadjar: 'Dat moment waar ik hem bijna om het leven bracht'
mrt 15, 15:25
Meer artikelen
Laatste reacties
Milou2015
15-03-2026
Wat een onzinnige titel, bij het vierkantje waar de monteurs staan, heeft RUS duidelijk wel ANT omhelst én gefeliciteerd, wat een insinuatie wordt hier naar voren geschoven. Oh wacht even, ik heb alleen de titel gelezen, maar blijkt dat het over de kwalificatie gaat.
RB23
15-03-2026
Het is maar dat we viaplay hebben, anders was het ziggo clubje zonder meer bekroond tot meest irritante F1 verslaggevers van Nederland. Bij Mol en co heerst zichtbaar nog de frustratie van het gepasseerd worden. Sindsdien doet hij zich graag dom voor en wil hij met name tegendraads zijn om relevant te blijven. Dat is iets wat hij wel goed kan. Mol gaat me niet vertellen dat hij dit meent, juist hij met bijna 40 jaar ervaring binnen de F1. En dan bewust de woorden van Verstappen quoten om een punt te willen maken. Hoe diep kun je zinken zeg. Hij heeft een leuke race gezien zegt die. Waar heeft hij het over? Wat was leuk en lejker dan in Australië om precies te zijn? Door een goede start zat Hamilton er even voor maar een ronde later passeerde Antonelli hem en men heeft Antonelli nooit meer terug gezien. En als dat us waar we het van moeten hebben, dan is de lol er ook snel vanaf. Ferrari begint het seizoen altijd goed en zakt na paar races terug. 2 teamgenoten die na tussenkomst van een SC gaan vechten maakt het niet vermakelijk, net als een kortstondig gevecht in het middenveld, ook alleen door banden verschil na de SC. Grote gaten zijn nu opeens niet erg omdat ze pas richting einde race zichtbaar werden? Dat was ook precies hoe Max zijn races domineerde in 2023 maar toen was het hartstikke erg volgens de pratende orakel Mol. Die lult vooral dom en waait met alle winden mee. Misplaatste arrogantie van deze man dus. Voor iemand die beweert het racen zo'n beetje uit te hebben gevonden, denigrerend op anderen neerkijkt en bewerr er veel verstand van te hebben, weet hij zelf bar weinig van racen blijkbaar.
Davey
15-03-2026
Hamilton vindt alleen het resultaat leuk, niet hoe hij daar gekomen is. Het stuk met het spelen met zijn teammaat was ongetwijfeld ook leuk voor hen beiden, omdat ze beiden met dezelfde algoritmes aan het werken zijn. Maar dat de computer bepaalt wanneer je kunt versnellen en een batterijtje bepaalt dat ruim vóór het einde van het rechte stuk wel weer genoeg is geweest gaat een oude rot als Hamilton écht niet leuk vinden hoor. Lewis heeft echter genoeg mentale training gehad in de afgelopen maanden om zich daar niet al te negatief over uit te laten, maar reken maar dat er intern flink over gesproken (en geklaagd) wordt.
Glenny
15-03-2026
"...Als iemand roept dat deze Grand Prix van China minder leuk is dan die van vorig jaar, dan snap je het niet. Dit was veel leuker, geeft Mol aan..." En met deze uitspraak van iemand die meent dat hij de enige in Nederland is die het WEL snapt, en zelfs beter dan één van de allergrootste coureurs ter wereld van dit moment en daarbij altijd een bepaald schofferend gezicht trekt, heeft hij zichzelf voor mij persoonlijk vanaf nu voor altijd gediskwalificeerd. Ik heb Mol al enige tijd steeds arroganter en betweteriger zien worden (met name richting Jack), maar this it it, enough is enough...! Blaaskaak! Slechts mijn persoonlijke mening...
MJAH
15-03-2026
Nou vertel ... waarom is het belangrijk om in de eerste helft van het seizoen vóór je teamgenoot te eindigen.?Vervolgens, elkaar bestrijden, en continue moeten verdedigen, kost beide rijders tijd. Garanties zijn er niet, maar ze hadden dan samen de race van Ferrari kunnen optimaliseren. Mogelijk hadden ze ANT kunnen bijhouden.
MP47
15-03-2026
Toen Max en of RedBull elke race won, was er ook geen lol te beleven tenzij voor de Max fans natuurlijk.
MP47
15-03-2026
Toch even een kanttekening, de eerste helft van het seizoen is het belangrijk om vóór je teamgenoot te eindigen, en of ze zonder dit gevecht een beter resultaat zouden gehad hebben is maar zeer de vraag.
Bassie1
15-03-2026
Je hebt helemaal gelijk Maximaal
Bassie1
15-03-2026
Toch bekruipt me een ongemakkelijk gevoel dat Toto Wolff nog iets achter de hand houd. Ze hebben de dochter teams niet alle info gegeven en ze hebben volgens mij net zo als in 2015 nog iets achter de hand, alsof ze niet voluit racen . Mercedes blijft een superieur team en het zal moeilijk blijven om hun te verslaan. Mocht Max ooit naar Mercedes gaan zal bij mij nooit de vreugde van een overwinning zo groot zijn dan als Max dat bij een ander team behaald.
RB23
15-03-2026
En toen viel iedereen zo'n beetje over elkaar heen, waaronder meelopers uit Nederland. Omdat ze niet snel genoeg wisten hoe saai het wel niet was. Dus als ze het nu leuk racen willen noemen, dan dient Verstappen ze van repliek. En terecht. Geeft hem dan net zo het recht dit te zeggen, nadat ze zijn dominantie tot een hel bombardeerden in de media en fans ermee bespeelde. Bovendien was het toen ook voor een heel groot deel de klasse van Verstappen zelf
Loading
Vorig artikel
Vettel verkozen tot 'Driver of the Day'
Volgend artikel
Video | Hamilton koopt presentje voor vrijwilliger GP Australië
Plaats reactie
Plaats reactie