
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GooglePascal Wehrlein heeft volgend seizoen misschien geen stoeltje in de Formule 1. De Duitser zou wellicht een plaats aangeboden kunnen krijgen in de Formule E. 'Je weet nooit wat er gaat gebeuren, maar mijn focus ligt op de Formule 1', reageert hij tegen GP Update op het idee.
'Ooit wil ik hier winnen. Maar soms weet je niet wat er gaat gebeuren, dan moet je je opties bekijken', vervolgt Wehrlein. Een race heeft de jonge coureur echter nog niet bekeken van de Formule E. Als de journalisten dan vragen waarom hij dat niet heeft gedaan antwoordt Wehrlein: 'Geen tijd voor.' (foto: Sauber F1)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- FIA staat toch voor Ferrari International Assistance?JanP03-11-2026
- Russell, de man van "net niet". En dat al heel erg lang.
Forzapertutti03-11-2026 - 🙄
VeeWeetje02-11-2026 - Ik wil graag de gelegenheid aangrijpen om Russell te feliciteren met dit seizoen, het is je gegund man.
Wim.v6302-11-2026 - Waar is Ted Troost als je hem nodig hebt.... (Voor de jongere generatie: Ted Troost was een sporthaptonoom die bij verschillende grootheden uit met name het voetbal hele goede resultaten boekte als het aankwam op geestelijke balans en evenwichtigheid).
Forzapertutti02-11-2026 - Max kan geen kampioen worden, dus bashen hoeft niet. Maar serieus: Brundle is best vaak heel positief over Max, al vanaf dat Max bij Toro Rosso instapte.
Forzapertutti02-11-2026 - 😅
peterheijnen3302-11-2026 - Max is weer het smaakje van de dag. Eens zien hoe lang het deze keer mag duren. ;)
peterheijnen3302-11-2026 - Zijn poging om LH van de top te stoten als drama-tutje van de F1 lukt net niet, maar hij staat wel heel stevig op de tweede plaats! 😢BellaBenni02-11-2026
- Goh, ik weet niet wat ik lees. Zou het een ommekeer zijn? Vast niet maar Brundle heeft reikwijdte.
Wim.v6302-11-2026















